ycipk-2t309g

Anna i Robert Lewandowscy wśród najbogatszych Polaków. Majątku można im pozazdrościć

Anna i Robert Lewandowscy znaleźli się w czołowej 10 najbogatszych Polaków przed 40. rokiem życia. Są najwyżej notowaną parą sportową w tym rankingu. Ich majątek można liczyć w setkach milionów złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna i Robert Lewandowscy
Anna i Robert Lewandowscy (Instagram.com)
ycipk-2t309g

Anna i Robert Lewandowscy znaleźli się w notowaniu tygodnika "Wprost" na 40 najbogatszych Polaków przed 40. rokiem życia. Uplasowali się na 10. miejscu i są najlepiej zarabiającą polską parą sportową.

Kariera Roberta Lewandowskiego rozkręciła się za czasów gry w Borussii Dortmund, a w Bayernie Monachium tylko potwierdził swoją klasę. Wielokrotnie wymienia się go w gronie najlepszych napastników świata. Wiąże się to z wieloma ofertami reklamowymi i współpracami z markami Huawei, Head&Shoulders, czy wcześniej T-Mobile i Gillette, wysokim kontraktem w klubie (20 mln euro rocznie) oraz ogromną popularnością m.in. w mediach społecznościowych, gdzie obserwują go dziesiątki milionów ludzi z całego świata.

ZOBACZ TEŻ: Wzruszony Janusz Gajos na spotkaniu autorskim

ycipk-2t309g

Ma też udziały w firmach nieruchomościowych, dom mediowy RL Media, a razem z żoną Anną prowadzi agencję marketingową Stor9_.

Anna Lewandowska niedawno wprowadziła na rynek własną linię kosmetyczną. Wcześniej oferowała serię produktów dietetycznych i programów treningowych.

Według notowanie majątek Lewandowskich wycenia się na aż 450 mln zł. Liderem rankingu "Wprost" jest biznesmen Sebastian Kulczyk, którego majątek sięga kwoty 7 mld zł.

ycipk-2t309g
Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2t309g

ycipk-2t309g
ycipk-2t309g