Trwa ładowanie...
d316l09

Anna Karczmarczyk na zmysłowym zdjęciu. Promuje nowy spektakl

Roznegliżowana Anna Karczmarczyk i tulący się do niej Marcin Korcz – trudno o lepszą reklamę nowego spektaklu o miłości. Aktorka zdradziła, czego można się spodziewać po nowej sztuce z jej udziałem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Karczmarczyk zasłynęła rolą w "Galeriankach", "Na dobre i na złe", a ostatnio zagrała w "Polityce" Patryka Vegi
Anna Karczmarczyk zasłynęła rolą w "Galeriankach", "Na dobre i na złe", a ostatnio zagrała w "Polityce" Patryka Vegi (ONS.pl)
d316l09

Anna Karczmarczyk zamieściła na Instagramie odważne zdjęcie z Marcinem Korczem, z którym wspólnie występuje w sztuce "Przystojniaczek" w stołecznym Teatrze Kwadrat. "Reżyser, dwoje aktorów, scena kameralna... Sztuka o miłości, tęsknocie... o wspomnieniu! Sztuka która obnaża dojrzałych ludzi z ich słabości, z zagubienia w dorosłości i presji społeczeństwa. Dziękuję wam za ten niezwykły czas!" – napisała była gwiazda "Na dobre i na złe".

"Przystojniaczek" to, jak czytamy na stronie teatru, "komedia hiszpańskiego dramaturga Carlesa Alberoli, która w przewrotny i zaskakujący sposób przedstawia relacje dwojga niegdyś bliskich sobie ludzi, ich marzenia, tęsknoty, ukazując w lekki i zabawny sposób złożoność ludzkiej natury".

d316l09

"Przystojniaczek" (org. "Mandibula afilada") debiutował w 1997 r. Polska adaptacja nie jest w stu procentach wierna oryginałowi.

Obejrzyj: Marcin Korcz i Joanna Balasz jako przyszła para młoda w filmie "Miłość jest wszystkim"

– Chciałem aby nasz "Przystojniaczek" był znacznie bardziej hiszpański, niż ma to miejsce w pierwowzorze – mówił reżyser spektaklu Andrzej Nejman – W oryginale fakt, że akcja sztuki toczy się w Hiszpanii ma raczej marginalne znaczenie. Brzmienie języka hiszpańskiego czy akcenty kulturowe nie zachwycą tamtejszej publiczności, są dla nich czymś powszednim. A my zmieniliśmy nawet imiona bohaterów, by brzmiały charakterystycznie, dodaliśmy muzykę. Oczywiście wszystko z przymrużeniem oka. Chcemy by publiczność wyraźnie odczuła nasz zachwyt nad kulturą iberyjską.

Więcej o sztuce można dowiedzieć się na stronach Teatru Kwadrat.

d316l09

Podziel się opinią

Share

d316l09

d316l09