Trwa ładowanie...
d2jvol2

Anna Karczmarczyk planuje ślub roku. Gwiazda "Na dobre i na złe" nie będzie oszczędzać na weselu

Młoda aktorka już niebawem stanie na ślubnym kobiercu. Związana z Pascalem Litwinem nie może się doczekać, kiedy przejmie jego nazwisko. Ceremonię zaplanowali na lipiec tego roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Karczmarczyk szykuje się do ślubu
Anna Karczmarczyk szykuje się do ślubu (East News)
d2jvol2

Na weselu aktorki i producenta telewizyjnego nie zabraknie celebrytów związanych "Tańcem z gwiazdami". To właśnie w tym programie się poznali. Przyjaźń, która ich połączyła, szybko przerodziła się w coś więcej. Ich wesele będzie wielkim wydarzeniem, a już na pewno tego życzyła by sobie aktorka.

Wraz z ukochanym szykują dla swoich gości huczne przyjęcie. Wśród zaproszonych osób nie zabrakło rodziny i przyjaciół pary młodej. Jak podaje "Fakt", narzeczeni planują huczną ceremonię na ponad 100 osób. Aktorka odkłada na ślub i dużo pracuje. Większość czasu spędza na planie seriali. Na razie nie gra w "Na dobre i na złe", bo wątek Oli Pietrzak chwilowo ucichł, ale intensywnie pracuje na planie 2. sezonu "Za marzenia". - Ania ma teraz mnóstwo na głowie, ale nie chciała odkładać ślubu w nieskończoność. Nie może się doczekać, by już mówić o sobie "pani Litwin" - podaje "Fakt".

Para postanowiła nie trzymać swojego związku w tajemnicy, jak to w show-biznesie bywa i swoim szczęściem dzielić się z odbiorcami na mediach społecznościowych. Anna z wielką radością pokazała pierścionek zaręczynowy i napisała: "Najszczęśliwsza kobieta na ziemi".

d2jvol2

Czego im życzycie?

d2jvol2

Podziel się opinią

Share

d2jvol2

d2jvol2