Trwa ładowanie...
Megafon.pl
20-01-2015 00:01

Anna Kendrick królową musicali?!

Anna Kendrick królową musicali?!Źródło: AFP
d3n9acm
d3n9acm

To moja nowa życiowa misja: zagrać w każdym musicalu - śmieje się Anna Kendrick, która śpiewać będzie niedługo na ekranach w filmach "Tajemnice lasu", "The Last 5 Years" i "Pitch Perfect 2".

W "Tajemnicach lasu", które wejdą na polskie ekranu 13 lutego, aktorka wciela się w Kopciuszka. Na planie musicalu Roba Marshalla śpiewa razem z największym hollywoodzkimi gwiazdami.

Zawsze uważałam, że mam w sobie małą, dziwną 12-letnią dziewczynkę - żartuje Kendrick.

Przypomnijmy, że film stanowi ekranizację popularnego na Broadwayu musicalu z lat 80. Przedstawia historię bezdzietnego piekarza (James Corden)
, który wraz z żoną (Emily Blunt) wyrusza do lasu, aby stawić czoła czarownicy (Meryl Streep). Po drodze małżonkowie spotykają szereg baśniowych postaci, w tym Kopciuszka (Kendrick), Czerwonego Kapturka (Lilla Crawford) i wilka (Johnny Depp). W obrazie występują także Chris Pine, Tracey Ullman, Lucy Punch, Billy Magnussen i Daniel Huttlestone.

d3n9acm

"Pitch Perfect 2" to kontynuacja opowieści o studentkach śpiewających w chórze The Bellas. Oprócz Kendrick do swoich ról wróciły Rebel Wilson, Adam DeVine, Anna Camp i Brittany Snow. Premiera planowana jest na maj 2015 roku.

"The Last 5 Years" to z kolei adaptacja brodwayowskiego przeboju Jasona Roberta Browna, którego bohaterami są powieściopisarz Jamie Wellerstein i aktorka Cathy Hiatt. Struktura fabularna dzieła jest dość nietypowa - historia kobiety jest opowiedziana od tyłu, począwszy od końca małżeństwa, a mężczyzny - od początku związku. Oboje spotykają się pośrodku, kiedy Jamie oświadcza się Cathy. Film był już pokazywany na festiwalach w Stanach Zjednoczonych.

(fot. AFP)

d3n9acm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d3n9acm