Trwa ładowanie...
d302gp7

Anna Korcz pokazała się w koronkowym stroju kąpielowym. Co za figura!

Szczęśliwa młoda żona dzieli się relacją z podróży poślubnej. Ania Korcz kwitnie i wygląda zachwycająco!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Zakochani spędzają miesiąc miodowy
Zakochani spędzają miesiąc miodowy (Instagram.com)
d302gp7

Ślub Anny Korcz i Piotra Kalitowskiego był sporym wydarzeniem towarzyskim. Na ceremonii i weselu nie brakowało wśród gości gwiazd. Relację z imprezy można było podziwiać na profilach i pary młodej i zaproszonych przyjaciół.

Ania Korcz, która jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, relacjonuje też podróż poślubną. Na jej profilach nie brakuje więc romantycznych zdjęć. Młodej parze marzyła się lazurowa woda, palmy i piękna plaża. I właśnie w takiej scenerii wkraczają na nową drogę życia. „Miłość jest w powietrzu”, donosi zachwycona młoda żona.

d302gp7

Niewątpliwie i temperatura, i atmosfera muszą być gorące, bo celebrytka pokazała się w seksownym, koronkowym stroju kąpielowym. Musimy przyznać, że wygląda w nim wyjątkowo ponętnie! Taka nienaganna figura jest godna pozazdroszczenia. I właśnie ta wciąż nienaganna figura przykuwa wzrok o tyle, że podobno... spodziewa się pierwszego dziecka. A jeszcze całkiem niedawno Anna Korcz, mama Ani i świeżo upieczona teściowa wyjawiła, że niebawem zostanie babcią. Wygląda więc na to, że na oficjalne radosne nowiny przyjdzie więc jeszcze poczekać. Niemniej, gratulujemy i życzymy szczęścia!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d302gp7

Podziel się opinią

Share
d302gp7
d302gp7