Trwa ładowanie...
d1wwr5c

Anna Lewandowska chce podbić Chiny. Wykorzysta popularność Roberta

Już nie tylko Polska i Europa. Lewandowscy szykują się na podbój światowych rynków. Ania planuje wprowadzić na chiński rynek batony energetyczne z wizerunkiem swojego sławnego męża.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna i Robert Lewandowscy nie spoczywają na laurach
Anna i Robert Lewandowscy nie spoczywają na laurach (East News)
d1wwr5c

"Super Express" dowiedział się, że firma należąca do Ani Lewandowskiej, HPBA Group, wystawiała się na targach w Szanghaju. Okazuje się, że specjalnie na tę okazję przygotowali nowy produkt, który będą chcieli sprzedawać w Azji. Chodzi o batonik o smaku żurawiny z pomarańczą z wizerunkiem Roberta Lewandowskiego.

Nie dostaniemy go jednak w Polsce.

- Spółka planuje wprowadzenie produktów spożywczych zarówno na rynek chiński, jak i inne rynki zagraniczne. Obecnie spółka HPBA Group prowadzi rozmowy z potencjalnymi partnerami handlowymi. Planowane wprowadzenie produktu na chiński rynek to III kwartał tego roku. Niestety, produkt nie będzie dostępny w Polsce, gdyż jest przeznaczony na rynki zagraniczne, przede wszystkim: europejski, azjatycki, kraje Bliskiego Wschodu – powiedział tabloidowi Jakub Zajdel z agencji H9PR, która reprezentuje interesy Ani i Roberta.

d1wwr5c

Myślicie, że batony Ani podbiją azjatycki rynek?

d1wwr5c

Podziel się opinią

Share

d1wwr5c

d1wwr5c