Anna Lewandowska i Otylia Jędrzejczak: "pojedynek" na ciążowe brzuszki! FOTO

Wysportowane przyszłe mamy nie zamierzają rezygnować z aktywności fizycznej. Zobaczcie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska i Otylia Jędrzejczak: "pojedynek" na ciążowe brzuszki! FOTO
(AKPA)

Ciąże gwiazd i ich najbliższych to zawsze gorący temat w świecie show-biznesu. Z całą pewnością przyjście na świat dzieci Otylii Jędrzejczak i jej ukochanego Pawła Przybyły oraz Anny i Roberta Lewandowskich wywoła burzę w prasie oraz wśród fanów.

Na razie wszyscy wyczekują na każde nowe zdjęcie z brzuszkiem medialnych osobowości. Ku uciesze wielbicieli sportsmenki pochwaliły się na swoich instagramowych profilach najnowszymi zdjęciami. - Wskakujemy w kostium i trochę popływamy :)) - napisała pod zdjęciem mistrzyni w pływaniu. Z kolei Lewandowska zamieściła fotkę swojego coraz większego brzuszka, by zapowiedzieć wpis na blogu poświęcony treningom w czasie ciąży.

Zobaczcie, jak prezentują się przyszłe mamy!

Instagram.com
Podziel się

Ciąża Anny Lewandowskiej cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów. Na ten temat opublikowano blisko trzy tysiące materiałów. Wartość trenerki dla reklamodawców wynosi aż 35,4 milionów złotych! Żona Lewandowskiego nawet w ciąży nie rezygnuje z pracy. Niedawno nagrała płytę DVD z treningami dla ciężarnych, a także planuje wydać książkę, w której zamieści zalecenia dla przyszłym mam.

Instagram.com
Podziel się

Na temat ciąży Otylii Jędrzejczak w samym 2016 roku powstało 147 publikacji, a jej wartość reklamowa to ponad 3,6 miliona złotych. Ciąża sportsmenki była sporym zaskoczeniem. O tym, że pływaczka i jej partner, Paweł Przybyła, spodziewają się dziecka Otylia poinformowała fanów za pośrednictwem profilu na Instagramie.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.