Trwa ładowanie...
d1nrisa

Anna Lewandowska jest w ciąży. Ma pomysł na nowy biznes?

Anna Lewandowska jest w ciąży, ale nie zamierza zwalniać tempa. Właśnie wymyśliła kolejny biznes, który przyniesie jej pieniądze, kiedy przez jakiś czas nie będzie dysponowana.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska (East News, Fot: East News)
d1nrisa

Anna i Robert Lewandowscy jakiś czas temu oznajmili, że spodziewają się drugiego dziecka. Fani oszaleli ze szczęścia po usłyszeniu tej nowiny. Teraz trenerka ma dla nich kolejną nowinę. Przez najbliższe miesiące nie ma zamiaru rezygnować z biznesu.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Izabella Miko: "Bardzo chcę zostać mamą!"

Jak dowiedział się "Flesz", Anna Lewandowska na przełomie stycznia i lutego poprowadzi obóz sportowy w Dojo Stara Wieś. Co więcej, po porodzie dalej będzie organizować obozy dla mam z dziećmi.

d1nrisa

Żona piłkarza ma zamiar także poszerzyć ofertę kosmetyków. Ostatnio zaprezentowała swoją nową markę Phlov. W przyszłym roku kosmetyki z tej gamy staną na półkach największych drogerii.

A teraz największe zaskoczenie dla fanów. Lewandowska do tej pory nie łączyła swoich interesów z mężem. Ale ostatnio zdradziła, że gdy Robert skończy karierę, marzy jej się kilka rzeczy.

Wymarzone wakacje z plecakiem i bez planu to jedno. Małżonkowie już myślą o wspólnym biznesie.

- Prawdziwa, wielka akademia zdrowia, w której będziemy z Robertem mogli skumulować całą naszą wiedzę - tłumaczyła Anna Lewandowska.

d1nrisa

Podziel się opinią

Share

d1nrisa

d1nrisa