Trwa ładowanie...
d3les87

Anna Lewandowska karmi piersią na Instagramie! Pokazała zdjęcie

Trenerka dodała bardzo intymną fotkę na swoim profilu. Chyba nikt nie spodziewał się, że gwiazda pochwali się tak ważną chwilą w mediach społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska karmi piersią na Instagramie! Pokazała zdjęcie
(Instagram.com)
d3les87

Anna Lewandowska pokazała, jak karmi piersią na Instagramie. Gwiazda trzyma na rękach małą Klarę. Fotka wzbudziła sporo emocji. Chyba mało kto spodziewał się, że trenerka pochwali się takim zdjęciem. Warto jednak zaznaczyć, że żona Lewandowskiego nie bez powodu podzieliła się z fanami tym przeżyciem.

1 sierpnia obchodzimy Światowy Dzień Karmienia Piersią i Anna Lewandowska postanowiła włączyć się w akcję propagującą ten sposób budowania relacji z dzieckiem. Zamieściła też obszerny wpis.

- Drogie Mamy, od dziś rozpoczyna się Międzynarodowy Tydzień Karmienia Piersią. Dołączam do życzeń Fundacji @mlekiemimiloscia i jednoczę się z Wami. Wiem, jak karmienie naszych maleństw jest ważne i nieraz spędza sen z powiek 😌Dla mnie jest nie tylko zaspokojeniem potrzeb żywieniowych mojej córeczki, ale rownież naturalnym budowaniem relacji i bliskości między nami. Czuję, że w ten sposób daję mojemu dziecku wiele zdrowia i dodatkowe poczucie bezpieczeństwa... Ach, i te czułe oczy wpatrzone we mnie pełne miłości i wdzięczności...

Trenerka apeluje też do mam, aby wspierały się nawzajem:
- Wiem jednak, że są kobiety, które zmuszone przez różne sytuacje życiowe muszą lub chcą podjąć inne decyzje. Trzeba pamiętać, że jest to wybór każdej z nas, mamy do niego prawo-bez osądzania i ocenienia. Szanuję i wspieram każdą mamę, bo każda z nas chce jak najlepiej dla swego maleństwa, i wie co jest dla niego najlepsze... Dlatego, Drogie Mamy, wspierajmy się NAWZAJEM🙌🏻. Dużo zdrowia i radości dla Was i Waszych kochanych pociech.

Czy Anna Lewandowska powinna pokazywać takie zdjęcie na Instagramie?

Ania Lewandowska zabierze Klarę na obóz treningowy?

d3les87

Podziel się opinią

Share

d3les87

d3les87