Trwa ładowanie...

Anna Lewandowska kwitnie w ciąży. Brzuszek jest coraz bardziej widoczny

Anna Lewandowska za kilka miesięcy powita na świecie drugie dziecko. Młoda mama tryska energią i prezentuje świetną formę!

Share
Anna Lewandowska kwitnie w ciąży. Brzuszek jest coraz bardziej widoczny
Źródło: ONS.pl
d17v0so

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży. Ta wiadomość zelektryzowała jej fanów, a także media, które bacznie śledzą każdy jej krok.

Ona sama z kolei nie zwalnia tempa. Trenerka jest bardzo aktywna - zarówno fizycznie, jak i zawodowo. Nie rezygnuje ani z treningów, ani z brylowania na czerwonym dywanie. I chętnie dzieli się zdjęciami, zarówno z siłowni jak i przygotowań do wielkich wyjść.

Największą uwagę przyciąga oczywiście nawet nie nowa, choć bardzo elegancka stylizacja sportsmenki, ale oczywiście powiększający się ciążowy brzuszek. Choć stara się go jeszcze ukrywać, już niebawem (co też widać) będzie miała z tym spory kłopot.

Nie da się też ukryć, że wygląda w ciąży kwitnąco. Biorąc pod uwagę, że już w pierwszej ciąży prowadziła bardzo zdrowy tryb życia, można założyć, że tym razem będzie tak samo i do końca zachowa świetną formę. Tego, a także dużo zdrowia, właśnie jej życzymy.

Obejrzyj: Anna Lewandowska ma nowy biznes. Opowiedziała nam o marce Phlov

d17v0so

Podziel się opinią

Share
d17v0so
d17v0so