Trwa ładowanie...

Anna Lewandowska ma powód do dumy. Pokazała uroczy filmik "Klaruni"

Trenerka od czasu do czasu pokazuje swoją córeczkę w social mediach. Tym razem opublikowała filmik, który z pewnością was rozczuli.

Share
Anna Lewandowska ma powód do dumy. Pokazała uroczy filmik "Klaruni"
Źródło: Instagram.com
d3fjwys

Jaka mama, taka córka - ciśnie się na usta. Trudno zatem, żeby mała Lewandowska nie chłonęła zdrowego stylu życia i sportu od małego. Dumna Ania pokazała na Instagramie filmik, na którym Klara… ćwiczy. "Raz, dwa, trzy"- skomentowała. A w roli głównej pociecha sportowców, która wykonuje przysiad, czyli jedno z najpopularniejszych ćwiczeń fitnessowych.

"W małym ciele zdrowy duch" - czytamy w innym miejscu na filmiku. Z pewnością mama oraz tata są bardzo dumni. Tym bardziej, że rodzice najczęściej chcą, by dziecko szło w ich ślady. Wszystko zatem jest na dobrej drodze.

Odkąd na świecie pojawiła się Klara, traktowana jest jak polskie "royal baby". Każdy krok, postęp i urocze dziecięce wybryki komentowane są na szeroką skalę. A rodzinne zdjęcia zawsze zbierają tysiące polubień i całą masę komentarzy.

d3fjwys

Mimo że Lewandowscy są aktywni w mediach społecznościowych, to nie pokazują twarzy swojego dziecka. Odrobinę prywatności postanowili zachować dla siebie. I być może ta nuta tajemnicy pobudza zainteresowanie internautów, którzy masowo komentują i rozczulają się nad "Klarunią".

Klara na początku maja skończyła już roczek i rośnie jak na drożdżach. *Trzymamy kciuki za same sukcesy w wychowywaniu dziecka. *

d3fjwys

Podziel się opinią

Share
d3fjwys
d3fjwys