Trwa ładowanie...
17-02-2017 16:41

Anna Lewandowska nie wytrzymała. Posypią się pozwy?

Żona Roberta Lewandowskiego opublikowała na swoim profilu na Facebooku oświadczenie, w którym grozi mediom sądem za pisanie o jej ciąży. Co wyprowadziło ją z równowagi?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Anna Lewandowska nie wytrzymała. Posypią się pozwy?Źródło: newspix.pl
dpc1ann
dpc1ann

Trenerka fitness i najpopularniejsza polska WAG nie znika z pierwszych stron kolorowych magazynów i portali plotkarskich. Ciąża Anny Lewandowskiej to bez wątpienia ogromne wydarzenie, którym interesują się nie tylko jej fanki. Każdego dnia w prasie i serwisach internetowych pojawiają się informacje dotyczące jej błogosławionego stanu. Co jednak nie podoba się samej zainteresowanej. Sportsmenka ma dość plotek i doniesień, które już dawno wymknęły się spod kontroli. Na swoim profilu na Facebooku opublikowała oświadczenie, w którym zapowiada, że w razie konieczności, będzie wkraczała na drogę prawną.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

"Drodzy, chciałabym stanowczo zdementować pojawiające się w ostatnim czasie w różnych środkach masowego przekazu, szczególnie w niektórych kolorowych tygodnikach, informacje na temat stanu mojego zdrowia, stanu ciąży, sposobu i miejsca jej rozwiązania oraz tym podobnych "pewnych i sprawdzonych newsów", zaczerpniętych podobno bezpośrednio z grona mi najbliższych przyjaciół i rodziny. Stanowczo podkreślam, że pojawiające się ostatnio artykuły na mój temat w żaden sposób nie były autoryzowane przeze mnie, ani osoby z którymi współpracuję, opierają się na niesprawdzonych i niepotwierdzonych informacjach" - napisała Lewandowska. - _"W tym miejscu, zwracam się do Wydawców, ze względu na naruszanie moich dóbr osobistych, aby weryfikowali rzetelność informacji swoich współpracowników, które publikują na łamach swoich magazynów i czasopism. Jednocześnie przekazuję, że jeśli nadal będą naruszane moje dobra osobiste, poprzez publikację niepotwierdzonych informacji, będę zmuszona wejść na drogę prawną. Wierzę jednak, że uszanujecie Państwo moją prośbę" _- podsumowała.

Taki stanowczy apel i ostrzeżenie może dziwić tym bardziej, że żona Roberta Lewandowskiego ze swojego błogosławionego stanu zrobiła prężnie działający biznes. Przyszłym mamom doradza co jeść i pokazuje jak ćwiczyć. Na DVD z treningami dla ciężarnych i w mediach społecznościowych eksponuje ciążowy brzuszek. Dlaczego zatem tak bardzo denerwuje ją medialne zamieszanie wokół jej dziecka? Dlaczego wciąż w wywiadach unika tego tematu?

Anna Lewandowska ONS.pl
Anna Lewandowska Źródło: ONS.pl

ZOBACZ TAKŻE: #gwiazdy: Anna i Robert Lewandowscy boją się mieszkać w Niemczech?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dpc1ann
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpc1ann