Trwa ładowanie...
d12ke0a

Anna Lewandowska nie zamierza odpoczywać. Wzięła się ostro do treningów

Tym razem gwiazda udowodniła, że nawet z niespełna dwumiesięcznym maluchem można ćwiczyć i wracać do formy sprzed ciąży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska (Instagram.com)
d12ke0a

Dokładnie 4 maja br. na świat przyszło pierwsze dziecko Lewandowskich. Gdy tylko ta radosna nowina obiegła media, zaczęło się odliczanie - kiedy Anna powróci do treningów, pokaże umięśniony brzuch i znów zacznie być nazywana "guru fitnessu". Do niedawna sportsmenka wstrzymywała się z wymagającymi ćwiczeniami. Gdy jednak tylko minęło "wymagane" 6 tygodni połogu, kiedy to zaleca się przerwę od wysiłku, Lewandowska ruszyła z akcją "powrót do formy sprzed ciąży". Od tej pory regularnie zamieszcza na swoim profilu na Instagramie zdjęcia i filmiki, w których pokazuje, jak walczy o zgrabną sylwetkę.

Oprócz fali zachwytów, pojawiły się również zarzuty, że nie każda młoda mama może pozwolić sobie na ćwiczenia i pozostawienie malucha w tym czasie np. pod opieką niani. Najwyraźniej gwiazda wzięła do siebie te uwagi. Na jej Instagramie pojawiło się wideo, na którym widzimy, jak Lewandowska wykonuje serie ćwiczeń i przysiadów... z wózkiem. W ten prosty sposób mała Klara z pewnością nie odczuwa braku mamy, a sportsmenka nie dość, że powoli wraca do upragnionej formy, to jeszcze nie spuszcza oka ze swojej pociechy. Jak widać, dla chcącego nic trudnego!

   Instagram.com
(Instagram.com)

Zobacz także: Zwycięzca "Project Runway" zaprojektował wózek dla Klary Lewandowskiej

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d12ke0a

Podziel się opinią

Share
d12ke0a
d12ke0a