Trwa ładowanie...

Anna Lewandowska nosi córeczkę w chuście. Pokazała urocze zdjęcie!

Sprawia, że więź między rodzicem i dzieckiem jest jeszcze silniejsza. Niemowlę czuje się bezpiecznie i dobrze. Jest wygodna i pozwala rodzicowi mieć wolne ręce - chusta, także Ania Lewandowska jest "chustuącą mamą".

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Anna Lewandowska nosi córeczkę w chuście. Pokazała urocze zdjęcie!Źródło: Instagram.com
d36cdgf
d36cdgf

W słoneczny czwartek guru fitnessu wybrała się na spacer z małą Klarą. Oczywiście ani Ania, ani jej mąż Robert nie zdecydowali się na pokazanie twarzy córeczki. Póki co pokazują nam jedynie na swoich kontach społecznościowych kawałki tobołka z dziewczynką w środku.

Lewandowska bardzo szybko wróciła do pracy nad sobą, czym wywołała skrajne emocje. Z jednej strony fanki podziwiają jej samozaparcie i pracowitość, z drugiej wytykają, że jej o wiele łatwiej być "ideałem", a pokazując takie zdjęcia, tylko wywołuje niepotrzebną presję. A młode matki już teraz mają takiej presji dość! Pisaliśmy o tym także w naszym serwisie.

Ania na razie ignoruje te głosy i jak gdyby nigdy nic spaceruje z Klara i publikuje zdjęcia ze szczęśliwych chwil. Fotkę z córeczką podpisała słowami: "Moja mała miłość".

Przyjaciółka Lewandowskiej o Klarze: "Mogę zdradzić, że jest piękna!"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d36cdgf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36cdgf