Trwa ładowanie...

Anna Lewandowska o zdrowym macierzyństwie. "Podskakuję z radości!"

Anna Lewandowska zapowiada na koniec maja tego roku premierę nowej książki. Będzie to oczywiście publikacja o zdrowym macierzyństwie. Czy okaże się hitem?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Anna Lewandowska o zdrowym macierzyństwie. "Podskakuję z radości!"Źródło: ONS.pl
d15e61o

Planowana publikacja zatytułowana "Healthy Mama – poradnik zdrowej mamy" z pewnością stanie się bestsellerem. Ciąża gwiazdy jest bowiem medialnym wydarzeniem tego roku z pogranicza show-biznesu i sportu. Ukochana Roberta Lewandowskiego przygotowuje się więc nie tylko do roli mamy, lecz także nie zapomina o swojej aktywności zawodowej.

- "Podskakuję" z radości. Moja kolejna książka ku końcowi. Nałożyłam ostatnie poprawki i "puszczam" do druku - napisała na Facebooku.

Więcej informacji o nowym projekcie można znaleźć na blogu celebrytki.

d15e61o

- Zaczynam WIELKIE odliczanie! Za kilka tygodni – 24.05. ukaże się owoc mojej kilkumiesięcznej pracy – książka "Healthy Mama – poradnik zdrowej mamy". Temat mi bliski, bo jak wiecie od kilku lat prowadzę cykl warsztatów dla przyszłych mam. (...) Cieszę się, że tak wiele kobiet mi zaufało i z nich korzysta. Od jakiegoś czasu temat jest także osobistym doświadczeniem, bo niebawem sama będę mamą. Przygotowywałam się do tej roli bardzo długo i jest to jedno z najważniejszych zadań w moim życiu. Chciałabym obdarzyć dziecko najbardziej wartościowym prezentem na start – ZDROWIEM. Książkę pisałam przez cały okres ciąży - czytamy.

Z całą pewnością najbliższe tygodnie w mediach będą należały właśnie do niej.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d15e61o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15e61o
d15e61o