WP

Anna Lewandowska obraziła się na Sarę Boruc. Konflikt między WAGs narasta

Sara Boruc i Anna Lewandowska kiedyś przyjaźniły się i wspólnie kibicowały swoim mężom piłkarzom. Teraz między WAGs pojawiła się kość niezgody. W celebrycki konflikt zamieszana jest Ewa Chodakowska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska i Sara Boruc
Anna Lewandowska i Sara Boruc (East News, Fot: East News)
WP

Jeszcze niespełna rok temu, Sara Boruc obwieszczała w wywiadach, że utrzymuje dobre relacje z innymi żonami piłkarzy. Najbliższy kontakt jednak od zawsze miała z Anną Lewandowską i Mariną Łuczenko. Teraz Lewa obraziła się na dawną przyjaciółkę.

ZOBACZ TAKŻE: Mannei zabiega o uwagę paparazzi pod siedzibą TVP

WP

Chodzi o okładkę magazynu Ewy Chodawkowskiej "Be active", na której znalazła się Sara Boruc. Nie od dziś wiadomo, że Anna Lewandowska nie bardzo lubi się z trenerką fitness.

– Sara była zdumiona reakcją Lewandowskiej. Ania zarzuciła jej, że weszła w komitywę z Ewą tylko po to, by ją wkurzyć – mówi "Faktowi" znajoma żon piłkarzy.

Lewa rywalizuje z Chodakowską o miano królowej fitnessu. I choć wersja oficjalna jest taka, że nie wchodzą sobie w drogę i nie konkurują, to zazdrość znanej WAG mówi sama za siebie. Boruc natomiast uważa się za ofiarę tej niezdrowej rywalizacji.

WP

– Sara uznała to za dziecinadę. Jej zdaniem Ania przesadza z dopatrywaniem się wszędzie spisków i intryg. Sara nie zamierza tłumaczyć się ze swoich decyzji ani nikogo przepraszać – dodaje informator "Faktu".

Ponoć ta niezdrowa sytuacja upewniła ukochaną Artura Boruca w decyzji, by odciąć się od innych małżonek znanych piłkarzy. – Według niej zajmują się głupotami, a ona nie ma na to siły – dowiedział się tabloid.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP