Trwa ładowanie...

Anna Lewandowska opublikowała okładkę kalendarza. Internauci zwracają uwagę na twarz trenerki

"Trenerka Polek" pochwaliła się na Instagramie okładką nowego kalendarza. Prócz zachwytu, widnieją komentarze, w których czujni internauci wypowiadali się na temat pracy grafika. "Jestem zdumiona , że pozwoliła się Pani tak niekorzystnie udoskonalić" - pisali fani.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Anna Lewandowska opublikowała okładkę kalendarza. Internauci zwracają uwagę na twarz trenerkiŹródło: Instagram.com, fot: Instagram
d2n5ic0
d2n5ic0

Praktycznie każde zdjęcie, które publikuje Lewandowska poddawane jest krytyce. Internauci doszukują się nawet najmniejszych "wpadek", żeby móc wytknąć je w komentarzach. Bez skrupułów

Tym razem użytkownicy Instagrama zaczęli komentować twarz trenerki twierdząc, że grafik zajmujący się okładką nieco przedobrzył. "Pani Anno, okładkowe zdjęcie kompletnie nie przypomina tej pięknej Anny Lewandowskiej, którą Pani jest. Jestem zdumiona, że pozwoliła się Pani tak niekorzystnie udoskonalić", "Każde zdjęcie jest obrobione, to wiadome, nikt nie ma o to pretensji, ale tutaj trochę grafik przekombinował” – czytamy.

*"Nic nie jest przerobione!" *– grzmiała Lewandowska i wytłumaczyła, że zdjęcie zostało wykonane przez szybę. "A cóż tutaj jest udoskonalonego? Jest Make Up, włosy. Tyle. Światło naturalne, zdjęcie wykonane przez szybę w restauracji".

d2n5ic0

Nie zabrakło również słów zachwytu. "Przepiękne zdjęcie", "Piękna okłada". Jedno jest pewne. Po ilości komentarzy, które pojawiły się w komentarzach pod okładką, na kalendarz motywacyjny czekało dużo fanek. Miejmy nadzieję, że wszystkie znajdą równowagę, o której już na wstępie informuje Lewandowska.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2n5ic0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2n5ic0