Trwa ładowanie...
da3l9by

Anna Lewandowska opublikowała okładkę kalendarza. Internauci zwracają uwagę na twarz trenerki

"Trenerka Polek" pochwaliła się na Instagramie okładką nowego kalendarza. Prócz zachwytu, widnieją komentarze, w których czujni internauci wypowiadali się na temat pracy grafika. "Jestem zdumiona , że pozwoliła się Pani tak niekorzystnie udoskonalić" - pisali fani.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa okładka kalendarza Lewandowskiej wzbudziła emocje.
Nowa okładka kalendarza Lewandowskiej wzbudziła emocje. (Instagram.com, Fot: Instagram)
da3l9by

Praktycznie każde zdjęcie, które publikuje Lewandowska poddawane jest krytyce. Internauci doszukują się nawet najmniejszych "wpadek", żeby móc wytknąć je w komentarzach. Bez skrupułów

Tym razem użytkownicy Instagrama zaczęli komentować twarz trenerki twierdząc, że grafik zajmujący się okładką nieco przedobrzył. "Pani Anno, okładkowe zdjęcie kompletnie nie przypomina tej pięknej Anny Lewandowskiej, którą Pani jest. Jestem zdumiona, że pozwoliła się Pani tak niekorzystnie udoskonalić", "Każde zdjęcie jest obrobione, to wiadome, nikt nie ma o to pretensji, ale tutaj trochę grafik przekombinował” – czytamy.

*"Nic nie jest przerobione!" *– grzmiała Lewandowska i wytłumaczyła, że zdjęcie zostało wykonane przez szybę. "A cóż tutaj jest udoskonalonego? Jest Make Up, włosy. Tyle. Światło naturalne, zdjęcie wykonane przez szybę w restauracji".

da3l9by

Nie zabrakło również słów zachwytu. "Przepiękne zdjęcie", "Piękna okłada". Jedno jest pewne. Po ilości komentarzy, które pojawiły się w komentarzach pod okładką, na kalendarz motywacyjny czekało dużo fanek. Miejmy nadzieję, że wszystkie znajdą równowagę, o której już na wstępie informuje Lewandowska.

da3l9by

Podziel się opinią

Share

da3l9by

da3l9by