ycipk-828pjt

Anna Lewandowska organizuje kolejny obóz. Bilety sprzedały się w kilka minut

Anna Lewandowska od lat organizuje obozy sportowe, które cieszą się olbrzymią popularnością. W tym roku padł rekord. Jak poinformowała trenerka, bilety sprzedały się w kilka minut.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska ma powód do radości
Anna Lewandowska ma powód do radości (East News, Fot: East News)
ycipk-828pjt

Anna Lewandowska dla wielu Polek jest ideałem do naśladowania. Zawsze uśmiechnięta, pełna energii. Kobieta, która umiejętnie potrafi pogodzić pracę z życiem rodzinnym. Choć z pewnością nie jest łatwe, "trenerka Polek" pokazuje, że możliwe do zrealizowania.

ZOBACZ TAKŻE: Lewandowska: "Konturing w stylu Kim Kardashian nie jest dla mnie"

ycipk-828pjt

Anna Lewandowska organizuje obozy sportowe "Camp by Ann". Niebawem przyjdzie czas na letnią edycję wyjazdu. I jeżeli ktoś planował zapisać się na ten wyjazd, to niestety, ale bilety rozeszły się jak świeże bułeczki. 6 minut wystarczyło, by wykupić wszystko.

"Koniec zapisów Kochani. To kolejny rekord 6 minut! Waszego tempa przy zapisach. Dziękuję i do zobaczenia już niedługo!" - pisze podekscytowana Lewandowska.

Nic dziwnego, to niewątpliwie sukces, który dzisiaj dostarczył jej mnóstwo radości i satysfakcji. Tym samym utarła nosa wszystkim niedowiarkom i hejterom.

ycipk-828pjt
Polub WP Gwiazdy
ycipk-828pjt
ycipk-828pjt
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-828pjt