ycipk-375s4m

Anna Lewandowska pilnuje diety córki. "Może jeść pizzę, ale bez glutenu"

Anna Lewandowska rygorystycznie dba o to, w jaki sposób odżywia się jej córka. Okazuje się, że Klara nie może jeść tego, co jej rówieśnicy. O słodyczach i potrawach z glutenem może zapomnieć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska o diecie córki Klary
Anna Lewandowska o diecie córki Klary (ONS.pl)
ycipk-375s4m

Anna Lewandowska publikuje mnóstwo zdjęć oraz filmików na swoim profilu na Instagramie. Fani mogą zobaczyć jej rodzinę, zdrowe przepisy oraz zaczerpnąć odrobinę motywacji do treningów. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście te ujęcia, na których trenerka pokazuje córkę i męża. Lewandowska, choć chroni wizerunek, a dokładniej twarz Klary, chętnie opowiada o niej w mediach.

Ostatnio udzieliła wywiadu niemieckiemu wydaniu "Gali", w którym opowiedziała m.in. o żywieniowych nawykach swojej latorośli. Okazuje się, że 2-latka ma ściśle określoną dietę i może jedynie pomarzyć o słodyczach lub potrawach z glutenem.

- To nie zawsze jest łatwe. Jeśli jemy w restauracji, a Klara widzi, że inne dziecko dostaje chleb, ona również chce kromkę. Oczywiście może jeść pizzę, ale bez glutenu. I zamiast lodów jest sorbet. Zawsze staram się wybrać coś zdrowszego - powiedziała Lewandowska. Jesteście zaskoczeni?

ycipk-375s4m
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-375s4m

ycipk-375s4m
ycipk-375s4m