ycipk-3yx87z

Anna Lewandowska po raz kolejny w ciąży. Wiemy, w którym jest miesiącu

Anna Lewandowska ponownie zostanie matką. Robert Lewandowski po strzelonym golu w meczu z Olympiakosem Pireus wykonał tzw. "cieszynkę” i wsadził piłkę pod koszulkę, co może sugerować kolejną ciążę małżonki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska (ONS.pl)
ycipk-3yx87z

Jeszcze niedawno Anna Lewandowska twierdziła, że bardzo chciałaby, by jej córka Klara miała rodzeństwo. Jak się okazało, ej marzenie właśnie się spełniło. Robert Lewandowski przekazał informacje o ciąży żony tak, jak za pierwszym razem - podczas meczu po strzelonej bramce włożył sobie piłkę pod koszulkę. Potwierdziła to również sama trenerka personalna.

Robert Lewandowski zdradził również niemieckim mediom, kiedy przyjdzie na świat ich drugie dziecko.

- Tak, oczekujemy drugiego dziecka. Jesteśmy teraz w czwartym miesiącu i cieszymy się, że nasza rodzina się powiększa. Posiadanie dziecka to najlepsza rzecz na świecie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi z Anną. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i nasza rodzina się powiększy - powiedział Lewandowski w rozmowie ze sport1.de.

ycipk-3yx87z

Jak się okazuje, drugie dziecko przyjdzie na świat podobnie, jak w przypadku córki Klary ( ur. 4 maja 2017 r), czyli okolicach kwietnia/maja.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Lewandowska: "Nie rozpycham się w biznesie. Robię swoje"

ycipk-3yx87z
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3yx87z

ycipk-3yx87z
ycipk-3yx87z