Trwa ładowanie...
d1it3t4

Anna Lewandowska po raz kolejny w ciąży. Wiemy, w którym jest miesiącu

Anna Lewandowska ponownie zostanie matką. Robert Lewandowski po strzelonym golu w meczu z Olympiakosem Pireus wykonał tzw. "cieszynkę” i wsadził piłkę pod koszulkę, co może sugerować kolejną ciążę małżonki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska (ONS.pl)
d1it3t4

Jeszcze niedawno Anna Lewandowska twierdziła, że bardzo chciałaby, by jej córka Klara miała rodzeństwo. Jak się okazało, ej marzenie właśnie się spełniło. Robert Lewandowski przekazał informacje o ciąży żony tak, jak za pierwszym razem - podczas meczu po strzelonej bramce włożył sobie piłkę pod koszulkę. Potwierdziła to również sama trenerka personalna.

Robert Lewandowski zdradził również niemieckim mediom, kiedy przyjdzie na świat ich drugie dziecko.

- Tak, oczekujemy drugiego dziecka. Jesteśmy teraz w czwartym miesiącu i cieszymy się, że nasza rodzina się powiększa. Posiadanie dziecka to najlepsza rzecz na świecie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi z Anną. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i nasza rodzina się powiększy - powiedział Lewandowski w rozmowie ze sport1.de.

d1it3t4

Jak się okazuje, drugie dziecko przyjdzie na świat podobnie, jak w przypadku córki Klary ( ur. 4 maja 2017 r), czyli okolicach kwietnia/maja.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Lewandowska: "Nie rozpycham się w biznesie. Robię swoje"

d1it3t4

Podziel się opinią

Share

d1it3t4

d1it3t4