Trwa ładowanie...
dhbphxd

Anna Lewandowska pojawiła się na Oktoberfest. Kultywuje niemiecką tradycję

Anna Lewandowska wraz z mężem Robertem i córką Klarą od kilku lat regularnie pojawiają się na Oktoberfest. W tym roku nie mogło być inaczej, a Ania ubrała się w tradycyjny niemiecki strój ludowy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska pojawiła się na Oktoberfest
Anna Lewandowska pojawiła się na Oktoberfest (ONS.pl)
dhbphxd

Anna Lewandowska na Oktoberfest 2019

Anna Lewandowska to biznes woman na pełen etat. Gwiazda jest trenerem personalnym i dietetykiem. Lewa stworzyła też własną linię kosmetyków naturalnych. Nic więc dziwnego, że nazwisko Lewandowska pojawiło się ostatnio na liście 50 najbogatyszych Polek.

Trenerka pracuje na pełnych obrotach, a rzadkie wolne chwile spędza z rodziną. W tym tygodniu wybrała się na monachijskie dożynki chmielne, czyli Oktoberfest. Anna Lewandowska kultywuje tę niemiecką tradycję nie po raz pierwszy. Wszystko za sprawą jej męża Roberta. Grający w klubie Bayern Monachium piłkarz co roku pokazuje się na tym wielkim festynie.

dhbphxd

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska: "Nie rozpycham się w biznesie. Robię swoje"

Anna Lewandowska nie tylko piła piwo i świetnie bawiła się na Oktoberfest 2019, lecz także założyła tradycyjny niemiecki strój o nazwie Dirndl. Ludowa sukienka 31-latki utrzymana była w biało-czerwonej barwach. Nie umknęło to uwadze internautów, którzy pisali: "Widzę tutaj nasze barwy narodowe. Aż miło patrzeć jak dobrze reprezentujecie razem z Robertem nasz kraj w Niemczech".

Sama Lewandowska zdjęcie na Instagramie podpisała po prostu: "Oktoberfest 2019 #munchen #Oktoberfest #germany #munich #dinl"

dhbphxd

Podziel się opinią

Share

dhbphxd

dhbphxd