Trwa ładowanie...
d32plfu

Anna Lewandowska pojawiła się na Oktoberfest. Kultywuje niemiecką tradycję

Anna Lewandowska wraz z mężem Robertem i córką Klarą od kilku lat regularnie pojawiają się na Oktoberfest. W tym roku nie mogło być inaczej, a Ania ubrała się w tradycyjny niemiecki strój ludowy.
Share
Anna Lewandowska pojawiła się na Oktoberfest
Anna Lewandowska pojawiła się na OktoberfestŹródło: ONS.pl
d32plfu

Anna Lewandowska na Oktoberfest 2019

Anna Lewandowska to biznes woman na pełen etat. Gwiazda jest trenerem personalnym i dietetykiem. Lewa stworzyła też własną linię kosmetyków naturalnych. Nic więc dziwnego, że nazwisko Lewandowska pojawiło się ostatnio na liście 50 najbogatyszych Polek.

Trenerka pracuje na pełnych obrotach, a rzadkie wolne chwile spędza z rodziną. W tym tygodniu wybrała się na monachijskie dożynki chmielne, czyli Oktoberfest. Anna Lewandowska kultywuje tę niemiecką tradycję nie po raz pierwszy. Wszystko za sprawą jej męża Roberta. Grający w klubie Bayern Monachium piłkarz co roku pokazuje się na tym wielkim festynie.

d32plfu

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska: "Nie rozpycham się w biznesie. Robię swoje"

Anna Lewandowska nie tylko piła piwo i świetnie bawiła się na Oktoberfest 2019, lecz także założyła tradycyjny niemiecki strój o nazwie Dirndl. Ludowa sukienka 31-latki utrzymana była w biało-czerwonej barwach. Nie umknęło to uwadze internautów, którzy pisali: "Widzę tutaj nasze barwy narodowe. Aż miło patrzeć jak dobrze reprezentujecie razem z Robertem nasz kraj w Niemczech".

Sama Lewandowska zdjęcie na Instagramie podpisała po prostu: "Oktoberfest 2019 #munchen #Oktoberfest #germany #munich #dinl"

d32plfu

Podziel się opinią

Share
d32plfu
d32plfu