Trwa ładowanie...
d2lds5i

Anna Lewandowska pokazała, jak ćwiczy po porodzie. "Figura sama się nie zrobi"

Lewandowscy 4 maja zostali rodzicami. Gdy tylko mała Klara przyszła na świat, zaczęło się odliczanie - kiedy Anna Lewandowska wróci do pracy, kiedy pokaże brzuszek po porodzie, kiedy zacznie trenować. Do tej pory gwiazda cierpliwie czekała z forsowaniem się. Gdy fani zareagowali pytaniami na zdjęcia Ani obok roweru (było tylko 10 dni po porodzie), odpowiadała, że wciąż jeszcze nie ćwiczy. Teraz opublikowała filmik z pierwszym treningiem, który poleca młodym mamom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska (Instagram.com)
d2lds5i

Anna Lewandowska dodała na swoim instagramowym profilu wideo z ćwiczeniami po porodzie. Od narodzin jej córeczki minął miesiąc i 20 dni, a więc nieco więcej niż "wymagane" 6 tygodni połogu, kiedy to zaleca się wstrzymywanie od wysiłku. Napisała:

"Dzisiaj walczymy - krótki trening, pamiętaj WSZYSTKO Z GŁOWĄ i ROZWAGĄ! Powrót do formy nie jest łatwy, ale wspólnie się wspierajmy".

Lewandowska na początek proponuje ćwiczenia spalające tłuszcz z brzucha: "TABATA. Czas trwania: 4 minuty (4 ćwiczenia - 8 powtórzeń po 20 sekund / 10 sekund przerwy). Trening oparty na protokole Tabaty, czyli intensywny trening interwałowy. Jednocześnie wzmacnia mięśnie całego ciała, szybko poprawia kondycję i spala tłuszcz, szczególnie ten zlokalizowany w okolicach talii. Zestaw obejmuje ćwiczenia dynamiczne i angażujące wiele grup mięśniowych jednocześnie. Przykładowe ćwiczenia:
1. Przysiad (squat), uderzenie oburącz w bok oraz wyskok w górę z uderzeniem przed siebie (pieści mocno zaciśnięte)
2. Wspinaczka górska po skosie
3. Wysokie kolana - plank
4. Marsz na przedramionach - pompka
Powtórz TABATĘ 3 razy".
Fanki Lewandowskiej podziwiają jej zgrabną, pociążową figurę, ale również motywację do regularnych treningów. Wiele przyznaje, że dzięki aktywności, którą Lewandowska pokazuje w sieci i one zyskują chęć do działania. "Jej, jak to zrobić, żeby tak się chciało przy praniu, prasowani,u gotowaniu, zabawie z dzieckiem, nie mówiąc oczywiście o sprzątaniu. Zazdroszczę tej motywacji", "Aniu! Jesteś niesamowita! Podziwiam cię i dziękuję za motywację!", "Jak ty kobieto dodajesz motywacji, nawet nie wiesz".

Niektóre komentarze mówią o tym, że zwyczajnym kobietom niełatwo wrócić do formy po ciąży, inne bronią Lewandowskiej. "W czym niby dziecko przeszkadza, bo nie wiem, a mam ich dwoje. Wkurza mnie, że robi się z matki starą ścierę. Z siedzenia niestety efekty się nie biorą. Ale to kwestia stanu psychicznego, nastawienia", "Myślę, że nie ma co porównywać Ani, bo całe jej życie to sport i aktywność fizyczna".

d2lds5i

Niedawno burzę wywołały zdjęcia Lewandowskiej wykonane podczas pracy nad profesjonalną sesją. Mistrzyni karate ma na nich płaski, umięśniony brzuch. Fanki gwiazdy, które same mają za sobą ciążę i poród dzielą się na dwie grupy: zwolenniczki ćwiczeń, które Ania motywuje do ciężkiej pracy i dziewczyny, które twierdzą, że jako młode mamy nie mają czasu albo chęci na treningi. Na szczęście, Lewandowska nikogo do aktywności nie zmusza.

Widzieliście wideo z ćwiczeniami?

Zobaczcie, co o córce Lewandowskich mówi koleżanka Ani!

d2lds5i

Podziel się opinią

Share

d2lds5i

d2lds5i