Trwa ładowanie...
d465oe9

Anna Lewandowska pokazała śpiącą Klarę. Fanki zachwycone

Anna Lewandowska nie pokazuje twarzy swojej córki, ale często dzieli się z obserwatorami zdjęciami Klary podczas różnych czynności. Tym razem uchwyciła dziewczynkę podczas snu. Trudno się nie rozpłynąć nad tym widokiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska pokazała słodkie zdjęcie Klary
Anna Lewandowska pokazała słodkie zdjęcie Klary (Instagram.com)
d465oe9

Anna Lewandowska to bardzo zajęta kobieta sukcesu. Ma swoje kawiarnie i sklepy ze zdrową żywnością, centrum fitness, bloga, na którym publikuje przepisy i porady dotyczącego zdrowego trybu życia, własną linię produktów żywieniowych, a ostatnio również kosmetyków. Gwiazda nie chce przy tym zaniedbywać rodziny i jak najwięcej czasu stara się poświęcać mężowi, Robertowi Lewandowskiemu i ich córce, Klarze.

Para już dawno temu podjęła decyzję, że nie będzie pokazywać twarzy dziewczynki. Nie oznacza to jednak, że kompletnie zrezygnowali z publikowania zdjęć dziecka. Oboje często dzielą się rodzinnymi chwilami w mediach społecznościowych.

Ostatnio Lewandowska wstawiła wyjątkowo uroczy post. Na zdjęciu, które trafiło na jej Instagram, widać śpiącą Klara. Dziewczynka leży w swoim łóżeczku, obok niej wielka poduszka w kształcie gwiazdy, a w pokoju aż roi się od maskotek.

d465oe9

"Mała refleksja. Dziękuję i doceniam każdą chwilę ❤️🙏 Jestem wdzięczna" - napisała Anna.

Fanki trenerki były zachwycone tym obrazkiem. Dzieliły się swoimi historiami, za które również są wdzięczne. A jak wam się podoba zdjęcie małej Klary?

d465oe9

Podziel się opinią

Share
d465oe9
d465oe9