Trwa ładowanie...

Anna Lewandowska pokazała wzruszające zdjęcie z mamą. Są jak dwie krople wody

Anna Lewandowska jak nikt inny chroni życie prywatne. Jednak czasami i ona chce pochwalić się swoją rodziną w mediach społecznościowych. Jej nowe zdjęcie z mamą rozczula.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Anna Lewandowska pokazała wzruszające zdjęcie z mamą. Są jak dwie krople wodyŹródło: ONS.pl
d2na31q
d2na31q

Rodzina Lewandowskich od dawna cieszy się ogromna popularnością. Po porażce polskiej reprezentacji na Mundialu, każdy patrzył Robertowi na ręce. Wtedy ogromne wsparcie okazała mu żona. Ania niejednokrotnie powtarzała, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Fitness mama zabiega o częsty kontakt z najbliższymi i mimo napiętego grafiku, znajduje dla nich czas. Teraz pokazała zdjęcie z mamą.

ZOBACZ TAKŻE: Zborowska o sportowych obozach Anny Lewandowskiej: „Takich zakwasów w łydkach nigdy nie miałam”

Maria Stachurska, mama Ani Lewandowskiej, od zawsze była jej autorytetem i ogromnym wsparciem. Łączy je silna więź. Trenerka fitness nie miała bowiem łatwego dzieciństwa.

Mama Ani musiała wychowywać córkę sama. Gdy rozwiodła się z ojcem trenerki, Bogdanem Stachurskim, ich świat legł w gruzach. Wtedy cała jej rodzina doświadczyła ubóstwa. Nierzadko korzystali z pomocy Caritasu.

d2na31q

- Z dnia na dzień nie mieliśmy pieniędzy. Tak historia rodziny się potoczyła, że zostaliśmy z mamą i zostaliśmy bez środków do życia - mówiła Lewandowska w wywiadzie z "Vivą!".

Trudne doświadczenia zacieśniły rodzinne więzy i dzisiaj Ania nie może narzekać na kontakt z mamą. Panie często spędzają razem czas. Teraz trenerka personalna pochwaliła się zdjęciem, na którym z nią pozuje.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com, fot: Instagram

Pani Maria Stachurska często także opiekuje się małą Klarą. Bardzo pokochała wnuczkę i uwielbia spędzać z nią czas.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2na31q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2na31q