Trwa ładowanie...
26-09-2016 10:54

Anna Lewandowska pozywa hejterkę. "Z tą panią spotkam się w sądzie!"

Żona Roberta Lewandowskiego ujawniła tożsamość osoby, która wysyłała jej nienawistne wiadomości w sieci. Zapowiedziała również, że podejmie w tej sprawie kroki prawne. Post, w którym trenerka pokazała hejterkę, zniknął jednak z jej strony na Facebooku.

Anna Lewandowska pozywa hejterkę. "Z tą panią spotkam się w sądzie!"Źródło: ONS.pl
d1sa5sw
d1sa5sw

Anna Lewandowska nigdy nie potrafiła ignorować kąśliwych uwag na swój temat i często odpowiadała na przykre uwagi internautów. Zawsze jednak były to humorystyczne i kulturalne odpowiedzi. Tym razem jednak trenerka zareagowała nieco ostrzej, niż do tej pory.

W niedzielę, 25 września na fanpage'u celebrytki pojawił się wpis, w którym pokazała profil swojej hejterki i zapowiedziała, że sprawa skończy się w sądzie.

- Zła energia i negatywne emocje nigdy nie są przyjemne. Ale są sytuacje, kiedy hejt przekracza wszelkie dopuszczalne granice. Z tą panią spotkam się w sądzie. Ku przestrodze: nikt nie jest anonimowy w internecie... Obrażanie nie tylko mnie, ale także moich czytelników.... Wulgaryzmom i nienawiści mówię STOP!!!! Udostępnij to dalej - napisała Lewandowska. (zachowano oryginalną pisownię)

Razem z postem trenerka umieściła screen wiadomości, w której hejterka ją obraża. Po kilku godzinach jednakże wpis został usunięty.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Anna Lewandowska jest kolejną z gwiazd, które jako metodę walki z hejterami wybrały ujawnianie tożsamości hejterów w sieci. Ten sposób postępowania zainicjował FiIip Chajzer, który wyjawił tożsamość mężczyzny, atakującego go w sieci. Myślicie, że to dobry pomysł?

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Facebook.com
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Źródło: Facebook.com

ZOBACZ TAKŻE: #gwiazdy: Lewandowska odrzuciła kilka kontraktów, by wspierać Roberta na Euro?

d1sa5sw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sa5sw