Anna Lewandowska szczuje hejterów w stroju kąpielowym

Żona Roberta Lewandowskiego cieszy się niesłabnącą uwagą mediów i internautów. Po tym, jak cała Polska śledziła jej ciążę, wszyscy czekają na "formę" Ani po porodzie. Trenerka opublikowała ostatnio fotkę w stroju kąpielowym. Jak wygląda?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska szczuje hejterów w stroju kąpielowym
(Instagram.com)

Ma mnóstwo fanów i całe rzesze hejterów, a każdy jej krok obserwują i komentują tysiące internautów. O macierzyństwie Anny Lewandowskiej krążą już legendy. Wiele osób twierdzi, że wpędza kobiety w kompleksy, ponieważ większość Polek nie ma takich warunków jak ona, aby wrócić do formy dzień po porodzie. Nie mamy dobrych wiadomości dla jej oponentów - żona napastnika reprezentacji Polski ma się świetnie i wygląda rewelacyjnie.

Ostatnio opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z urlopu na Mazurach. Na fotce Ania pozuje na desce, prawdopodobnie typu Sub, w czarnym stroju kąpielowym marki Caldezonia, czyli firmy, z którą współpracuje od lat.

Instagram.com
Podziel się

Instagramowicze nie szczędzą Lewandowskiej komplementów, bronią przed hejterami i gratulują nienagannej figury. Podzielacie ich zachwyt?

Instagram.com
Podziel się

ZOBACZ TAKŻE: Mariola Bojarska-Ferenc o ciąży Lewandowskiej. "Czwartego dnia po porodzie wykonywałam już ćwiczenia"

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.