Trwa ładowanie...
d3anluz

Anna Lewandowska topless. Zasłoniła się tylko kapeluszem

Anna Lewandowska jest nie tylko sportsmenką, która pragnie nawracać kobiety na zdrowy styl życia. Stara się również budować pewność siebie swoich fanek.
Share
Anna Lewandowska
Anna LewandowskaŹródło: ONS.pl
d3anluz

Anna Lewandowska przez lata odnosiła sukcesy w sporcie, ale wybiła się dopiero, gdy zaczęła trenować Polki. Teraz uchodzi za guru fitnessu oraz zdrowego stylu życia. Ale żona Lewego ma większe aspiracje - chce docierać do kobiet i motywować je nie tylko do tego, by bardziej o siebie dbały, ale i by siebie doceniały. Ostatnio na jej instagramowym profilu znalazł się wpis dotyczący pewności siebie. "Dlaczego, my Polki mamy być najmniej pewne siebie w Europie, kiedy w innych krajach kobiety nie wstydzą się mówić o sobie jak najlepiej? Musimy poprawić statystyki w raporcie WHO" - napisała Ania.

Lewandowska wyznaje: "Na co dzień się nie maluję"

I dodała, że w jej życiu najważniejsze są rodzina i przyjaciele, a w następnej kolejności lojalność i naturalność. Na dowód tego ostatniego dodała piękne zdjęcie, na którym pozuje wśród przyrody. Ma na sobie białe spodnie i... nic poza tym. Biust zakrywa dużym, słomkowym kapeluszem.

Lewandowska wygląda na tej fotografii przepięknie. Tło i jej strój (choć niekompletny) świetnie ze sobą harmonizują. Wrażenie robią też półdługie, gęste fale. Anna bardzo dba o włosy i to widać. Opalona, lekko uśmiechnięta jest ucieleśnieniem naturalnego stylu życia. Nic dziwnego, że kobiety śledzące w sieci poczynania Lewandowskiej zostawiły jej mnóstwo pozytywnych komentarzy.

"Pięknie", "Pani Aniu, jest pani śliczna", "Bosko" - czytamy pod wpisem. Jak wam się podoba?

d3anluz

Podziel się opinią

Share
d3anluz
d3anluz