Trwa ładowanie...
d4al0av

Anna Lewandowska w bikini zapowiada nowy projekt

Anna Lewandowska nie próżnuje. Już na jesieni dowiemy się, jaki tajemniczy projekt przygotowała dla nas gwiazda. W międzyczasie Lewandowska w bikini zachęca fanów do odwiedzenia swojej nowej strony.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska opalona i w bikini promuje swoją nową markę.
Anna Lewandowska opalona i w bikini promuje swoją nową markę. (ONS.pl)
d4al0av

Wszystko wskazuje na to, że nowa marka Anny Lewandowskiej będzie kolejną propozycją w szerokim wachlarzu produktów do upiększania urody. Mimo że przedsięwzięcie biznesowe żony Roberta Lewandowskiego ma wystartować dopiero na jesieni, to gwiazda już podzieliła się z fanami fotografią z sesji zdjęciowej do jej najnowszego projektu.

Nikogo nie zdziwi fakt, że Lewandowska na zdjęciu pozuje w bikini. Trenerka lubi pokazywać swoje opalone i idealnie wyrzeźbione ciało. Tym razem gwiazda ma towarzystwo, na fotce widać osoby, które przez ponad dwa lata pracowały przy tajemniczym projekcie.

Pod postem czytamy: "Mamy to! Kilka dni intensywnej pracy na sesji zdjęciowej do najnowszego projektu. Niech mnie ktoś uszczypnie... To się naprawdę dzieje!? Sesja na Majorce wieńczy dwa lata ciężkiej pracy z moim niezawodnym Teamem. Na premierę wybrałam JESIEŃ. Team – dziękuję Wam."

Ania, jak zawsze może liczyć na wsparcie swoich fanów: "Super. Powodzenia i czekamy z niecierpliwością", "Niech ta jesień będzie jutro", "Czekamy!".

Nie zabrakło też uszczypliwości: "Zapomniałaś o Klarze – ona najwięcej pracuje przecież".

Jak myślicie, co tym razem Anna Lewandowska wypuści na rynek? Będzie konkurencją dla BeBio Chodakowskiej?

d4al0av

Podziel się opinią

Share
d4al0av
d4al0av