Trwa ładowanie...
d4b7ejm

Anna Lewandowska w "DDTVN". "Klara sama decyduje, ile chce jeść"

Anna Lewandowska udzieliła wywiadu w "Dzień Dobry TVN". Trenerka uchyliła rąbka tajemnicy, jak wychowuje Klarę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska (Instagram.com)
d4b7ejm

Anna Lewandowska udzieliła wywiadu stacji TVN. W programie "Dzień Dobry TVN" trenerka opowiedziała o swojej nowej książce, w której pokazuje m.in. przepisy dla dzieci.

- To jest książka, o której zawsze marzyłam. Do jej napisania zmotywowała mnie moja córeczka Klarunia. Znajdziemy tam rozwiązania odnośnie wdrażania produktów dla dzieci. Od samego początku możemy wprowadzać zdrowe produkty dla dzieci. To są moje autorskie przepisy, które sprawdziły się u mojej Klarci, czy innych dzieciaczków - powiedziała Anna Lewandowska.

ZOBACZ: Anna Lewandowska wydała książkę. Tłumaczy, jak zaszczepić dzieciom dobre nawyki

Gwiazda zdradziła też, jak radzić sobie z niejadkami.

d4b7ejm

- Mówi się, że jeśli 10 razy podamy dany produkt, to w końcu może zasmakować, więc systematycznie podajemy, pokazujemy. Trzeba zwrócić uwagę, żeby dziecko nie dojadało co chwilę. Powinniśmy eliminować cukier, nie dokarmiać dziecka, nie zmuszać dziecka do jedzenia. To jest też mój wybór. Ja już zakomunikowałam rodzinie, że Klara będzie sama decydowała, czy chce jeść teraz więcej, czy mniej.

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży, ale nie zwalnia tempa. Wciąż jest bardzo aktywna zarówno na siłowni, jak i zawodowo. Podkreśliła jednak, że treningi w ciąży to bardzo indywidualna sprawa.

Przeczytaj: Anna Lewandowska na dwóch imprezach. Skutecznie ukryła brzuszek

- Zdrowa zasada: pytamy lekarza, czy nie ma przeciwwskazań. W pierwszej ciąży czułam się rewelacyjnie, teraz nie było tak kolorowo. Dlatego tę aktywność podjęłam dopiero w trzynastym tygodniu. To jest moja praca, ale znam wiele kobiet, które nie trenowały przed ciążą i pytają mnie, czy nagle mogą zacząć wielki trening. Kluczem jest zdrowa dieta i lekka aktywność fizyczna. Trenuję 3-4 razy w tygodniu. Jak dobrze się czuję, to nawet 5.

d4b7ejm

Końcówka 2019 r. będzie dla Ani bardzo pracowita. W przyszłym roku Lewandowska zamierza jednak trochę odpocząć.

- Zdecydowanie mam pomoc Roberta, rodziny, moich bliskich, współpracowników. Ja wiem, że mam zadanie do zrobienia, więc je robię. Teraz najważniejsza jest dla mnie rodzina. Jeśli moje ciało będzie potrzebowało odpoczynku, to oczywiście to zrobię. Na ten rok mam jeszcze sporo aktywności, ale w przyszłym roku pewnie trochę zwolnię.

d4b7ejm

Podziel się opinią

Share

d4b7ejm

d4b7ejm