ycipk-3yx87z

Anna Lewandowska w morskich falach. Pręży swoje idealne ciało

Anna Lewandowska dobrze wie, jak rozgrzać swoich fanów. Wystarczy fotka, na której pozuje ubrana jedynie w bikini. Jeśli dodamy do tego morskie fale, możemy być pewni, że zdjęcie stanie się hitem sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska pokazała się w bikini
Anna Lewandowska pokazała się w bikini (ONS.pl)
ycipk-3yx87z

Anna Lewandowska publikuje mnóstwo zdjęć oraz filmików na swoim profilu na Instagramie. Fani mogą zobaczyć jej rodzinę, zdrowe przepisy oraz zaczerpnąć odrobinę motywacji do treningów. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście te ujęcia, na których trenerka pokazuje córkę i męża. Fotkami, pod którymi pojawia się kilkadziesiąt lajków, są również takie, na których Lewandowska prezentuje swoje idealnie wyrzeźbione ciało. Tak też było ostatnio.

Na najnowszym zdjęciu widzimy trenerkę, która siedząc nad brzegiem morza, obmywana jest przez fale. Oczywiście pozuje w bikini. Wystarczyła chwila, by pod postem zaroiło się od polubień i pochlebnych komentarzy. Nic dziwnego. Lewa wygląda naprawdę świetnie.

"Bardzo ładne zdjęcie, Aniu", "Jesteś zjawiskowa", "Piękna kobieta, petarda!", "Wow, mega", "Piękne zdjęcie, jeszcze te fale tak uchwycone" - piszą zachwyceni fani. A jak wam się podoba?

ycipk-3yx87z

ZOBACZ WIDEO: Anna Lewandowska wyznaje: Na co dzień się nie maluję

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3yx87z

ycipk-3yx87z
ycipk-3yx87z