Trwa ładowanie...

Anna Lewandowska wchodzi w nowy biznes. Jej partnerem jest syn Magdy Gessler

Nowa, niespodziewana współpraca – tak właśnie określić można wspólne plany Anny Lewandowskiej i Tadeusza Müllera, syna Magdy Gessler. Czego one dotyczą? Już nie jest to tajemnicą.

Anna Lewandowska wchodzi w nowy biznes. Jej partnerem jest syn Magdy GesslerŹródło: Instagram.com
dh25jrt
dh25jrt

Jak podaje "Party", Anna Lewandowska nie zwalnia tempa. Poza wspieraniem swojego męża podczas mundialowych zmagań, planuje też kolejny biznes. Tym razem padło na współpracę z Tadeuszem Müllerem – synem Magdy Gessler. Jak możemy się dowiedzieć od osoby z otoczenia gwiazdy, przygotowuje ona swoje autorskie menu, które miałoby być serwowane w restauracji jej nowego partnera biznesowego.

Müller od kilku miesięcy prowadzi nowy lokal Orzo w Warszawie. Jego najnowszym pomysłem jest wprowadzenie do karty dań wegańskich i ekologicznych. W związku z tym zwrócił się do Lewandowskiej, która miałaby wzbogacić menu autorskimi koktajlami.

Póki co trwają rozmowy w sprawie współpracy, między innymi ułożenia przez Anię całego menu, które miałoby być sygnowane jej nazwiskiem. Plany są całkiem poważne, bo już niedługo Müller planuje otworzenie kolejnej restauracji, tym razem na warszawskiej Pradze.

dh25jrt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dh25jrt