Trwa ładowanie...
d19l1ng

Anna Lewandowska z Klarą na Instagramie. Internauci wciąż są ciekawi, jak wygląda dziewczynka

Choć zarówno Anna, jak i Robert Lewandowscy są aktywni w mediach społecznościowych, nadal nie chcą pokazywać twarzy córki na Instagramie. Internauci jednak chcieliby zobaczyć, jak wygląda dziewczynka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pod zdjęciem Anny Lewandowskiej pojawiły się kolejne negatywne komentarze
Pod zdjęciem Anny Lewandowskiej pojawiły się kolejne negatywne komentarze (Instagram.com)
d19l1ng

Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najbardziej rozchwytywanych par show-biznesu. Ich każdy krok jest szeroko komentowany w mediach, choć para nie informuje prasy o wszystkich swoich działaniach.

W 2017 r. Anna Lewandowska urodziła córkę Klarę. Do tej pory w mediach społecznościowych rodzice nie pokazali jej twarzy. W porównaniu do innych matek-celebrytek Anna Lewandowska nie gościła z Klarą na żadnej okładce kolorowego czasopisma.

Pod ostatnim zdjęciem Ani na Instagramie znów pojawiły się komentarze dotyczące dziewczynki. Żona Roberta Lewandowskiego pozuje na macie do ćwiczeń, jednak Klara jest odwrócona plecami do obiektywu.

Internauci wciąż zadają te same pytania, ponieważ chcieliby zobaczyć uśmiechniętą Klarę z rodzicami. Wydaje im się dość nietypowe pokazywanie dziewczynki, która zawsze jest odwrócona tyłem do obiektywu aparatu.

d19l1ng

Może Anna Lewandowska powinna odpowiedzieć internautom i wyjaśnić, dlaczego nie pokazuje twarzy Klary?

Prawdopodobnie Ania i Robert Lewandowscy nie chcą, by ich córka była narażona na zbyt wczesny kontakt z mediami. Zgadzacie się z tą opinią?

d19l1ng

Podziel się opinią

Share

d19l1ng

d19l1ng