Trwa ładowanie...
d43rpiu

Anna Lewandowska złożyła życzenia swoim fanom. Życzy im aktywności fizycznej

Anna i Robert Lewandowscy spędzają ze swoją córką Klarą pierwsze, wspólne święta. Jest to dla nich doniosły moment. Para starannie dokumentuje swoje poczynania. W wigilijny wieczór opublikowała to samo wspólne zdjęcie, ale każde z nich opublikowało swoje indywidualne życzenia dla fanów. Czy te napisane przez Anie wzbudzą kontrowersję? Nawet w Święta mówi o aktywności fizycznej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska złożyła życzenia swoim fanom. Życzy im aktywności fizycznej
(Instagram.com)
d43rpiu

W wigilijny wieczór rodzina Lewandowskich opublikowała swoje wspólne zdjęcie w pełnym składzie. Dumni rodzice oraz ich zadowolona córeczka. Anna zaprezentowała się w czerwonej sukience, a Robert w granatowym swetrze połączonym z koszulą i krawatem. Na sukience najmłodszej Lewandowskie,j dało się zauważyć połączenie obu tych kolorów. Jak widać nawet w święta w najpopularniejszej, polskiej rodzinie dopracowany jest każdy szczegół. Łącznie z bucikami dziecka dobranymi pod kolor stylizacji mamy.

Mniej dopracowane były życzenia Lewandowskich, tu każde z nich postawiło na dowolność. Robert zwrócił się do swoich fanów z krótkimi życzeniami: - Życzymy Wam równie magicznych chwil razem. - napisał na swoim Facebooku.

Instagram.com

Ania nie mogła się oprzeć i przy okazji publikacji zdjęcia złożyła życzenia, w których nie obyło się odniesienia do aktywności fizycznej i odpowiedniego stylu życia: - Nie byłabym sobą, gdybym jak zawsze nie życzyła Wam, by aktywność fizyczna stała się miła codziennością i byście dzięki niej hartowali ciało i duszę, a zdrowy styl życia pomagał Wam w drodze do szczęścia i nieustannie dobrej kondycji. - napisała Lewandowska.

d43rpiu

Całej rodzinie Lewandowskich przesyłamy życzenia wszelkiej pomyślności i spełnienia ich marzeń!

WP.PL
d43rpiu

Podziel się opinią

Share

d43rpiu

d43rpiu