Trwa ładowanie...

Anna Lewandowska zrobiła wywiad z Ewą Błaszczyk o jej córce, która od 19 lat jest w śpiączce

Ewa Błaszczyk jest matką 25-letnich bliźniaczek. Jedna z nich od 19 lat przebywa w śpiączce. Anna Lewandowska przeprowadziła wywiad z aktorką, którą wypadek córki popchnął to stworzenia fundacji na rzecz dzieci po urazach neurologicznych.

Share
Anna Lewandowska zrobiła wywiad z Ewą Błaszczyk o jej córce, która od 19 lat jest w śpiączceŹródło: Forum
divqg55

Jedna z córek Ewy Błaszczyk 19 lat temu zachłysnęła się tabletką. Od tamtej pory jest w śpiączce, a aktorka walczy o to, żeby się wybudziła. By pomóc innym, założyła fundację "A kogo?", która działa na rzecz dzieci wymagających rehabilitacji po ciężkich urazach neurologicznych. Anna Lewandowska przeprowadziła wywiad z aktorką. Zapytała ją, jak radzi sobie mając jedną zdrową córkę, a drugą w śpiączce:

- Bardzo jest mi potrzebna równowaga i harmonia w tym wszystkim. Może we mnie trafiło, bo mam taki zawód, jaki mam? Mam obronnik, niesamowity wentyl: to, że ja sobie pójdę na plan filmowy czy do teatru. Za każdym razem jest inna przygoda, za każdym razem muszę się skupić, żeby tego nie zepsuć, więc tamto przechodzi na tył głowy. Koledzy przychodzą do pracy, a ja przychodzę odpocząć, mimo, że też ciężko pracuję – odpowiedziała Błaszczyk.

Zobacz także: Anna Lewandowska jest w ciąży. Doradza kobietom, z czego powinny w tym czasie zrezygnować

Aktorka zdradziła też, co sprawiło, że nie załamała się po wypadku córki:

divqg55

- Ja od początku usiłuję temu, co się stało z Olą nadać sens, bo jakbym się zamknęła, to co? W samotności wpada się w czarną dziurę, można sobie wziąć alkohol, dragi i się zniszczyć do końca, zostawić wszystko, niech się ktoś inny martwi. Ale to byłaby katastrofa. Jest drugie dziecko, które się normalnie rozwija, chce normalnie żyć, więc trzeba znaleźć tę równowagę, ale jednocześnie przesuwać tę taśmę w czasie i żeby to nie słabło. Ja chodzę po ziemi, muszę zakładać każdy scenariusz.

Lewandowska zapytała ją, czy można przyzwyczaić się do takiej sytuacji:

- Nie można się do tego przyzwyczaić, ale też nie ma wyboru. – odpowiedziała Błaszczyk – To jest musik i trzeba z tym żyć, ale przyzwyczaić się nie można. Zawsze będzie ta wyobraźnia, jakby to było…? No ale jest, jak jest. Teraz trzeba tylko robić tak, żeby dało się z tym żyć. No i trzeba kombinować do przodu.

divqg55
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
divqg55
divqg55