Trwa ładowanie...
d1mr1vs

Anna Mucha dziękuje Adamowi Nawałce. "Dziękujemy, że znów uwierzyliśmy, że mogliśmy być dumni"

Polski show-biznes żegna Adama Nawałkę jako trenera naszej reprezentacji. W ciepłych słowach mówią o nim nie tylko piłkarze, ale i gwiazdy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Aktorka nieraz zabiera głos w społecznych dyskusjach
Aktorka nieraz zabiera głos w społecznych dyskusjach (Instagram.com)
d1mr1vs

Adam Nawałka, po nieudanym dla nas mundialu, zrezygnował z funkcji trenera polskiej reprezentacji. z piłkarską kadrą blisko pięć lat. Reprezentanci zapamiętają go jako świetnego fachowca i wielki autorytet. Podobnie zapamięta go z pewnością wielu kibiców, chociaż po ostatnich niepowodzeniach rodzimej drużyny pod jego adresem padało sporo przykrych słów i niewybrednych żartów. Niemniej, w momencie kiedy postanowił zrezygnować ze stanowiska, w sieci pojawia się coraz więcej podziękowań za jego dotychczasową pracę.

W ciepłych słowach o selekcjonerze wypowiadają się też gwiazdy, a prym wiedzie Anna Mucha. - Adam Nawałka! dziękujemy trenerze za te wszystkie emocje, za to, że znów uwierzyliśmy, za to, że mogliśmy być dumni, za to, ze znów jesteśmy kibicami i mogliśmy być razem! i za to ze skopaliśmy tyłki Niemcom. Dziękujemy !!! – napisała w poście na Instagramie.

W podobnym tonie wypowiedział się też Radosław Majdan, który zamieścił krótki wpis na Instagramie. - Na mundialu nie wyszło, ale pamiętamy i dziękujemy za niezapomniane emocje podczas Euro, w ogóle za całokształt. Trenerze szacunek – napisał. My także dziękujemy za ostatnie lata pracy!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1mr1vs

Podziel się opinią

Share
d1mr1vs
d1mr1vs