Trwa ładowanie...
d13unxn

Anna Mucha kusi piersiami. Zachęcająco odsłania szlafrok

Skończyło się brylowanie Anny Muchy na ściankach, gdzie mogliśmy podziwiać jej wdzięki. Na szczęście jest jeszcze Instagram, gdzie aktorka jest bardzo aktywna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jest piękna i dobrze o tym wie
Jest piękna i dobrze o tym wie (Instagram.com)
d13unxn

Czasy, gdy ścigała się o miano największej polskiej skandalistki z Dodą, już dawno minęły. Mucha wyciszyła się. Można ją teraz oglądać w telenoweli dla starszych widzów "M jak Miłość", nie bywa na imprezach, gra w teatrze, matkuje swoim dzieciom. Ustatkowała się! Jednak ma wentyl w postaci Instagramu. Na szczęście dla nas!

Jest tam bardzo aktywna: prowadzi relacje live, publikuje fotki, pokazuje swoje wypieki. To, co Ani zostało z dawnych czasów, to jej seksapil i chęć chwalenia się nim. Dlatego nieraz widzimy jej głębokie dekolty i zalotne spojrzenia. Tym razem na swoim instastory opublikowała zdjęcie w szlafroku, tak sprytnie rozsuniętym, że widać było część jej piersi.

Instagram.com

Aktorka ma ponad pół miliona followersów, na pewno wszyscy byli wniebowzięci. Ale nie macie wrażenia, że poza zdjęciami ładnej buzi i kształtów brakuje nam trochę jej głosu? Szkoda, że zaszyła się w serialu i social mediach... Z nią polski show-biznes był bardziej kolorowy.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d13unxn

Podziel się opinią

Share

d13unxn

d13unxn