ycipk-3653to

Anna Mucha opublikowała kolejne kontrowersyjne zdjęcie. Nie wszystkim się spodobało

Anna Mucha nie wstydzi się niczego. Na swoim profilu instagramowym często umieszcza bardzo odważne zdjęcia. Tym razem pochwaliła się dekoltem. Posypały się komentarze internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Mucha opublikowała kolejne odważne zdjęcie
Anna Mucha opublikowała kolejne odważne zdjęcie (ONS.pl)
ycipk-3653to

Anna Mucha odsłania biust na Instagramie

Anna Mucha z powodzeniem bryluje nie tylko na teatralnych deskach czy planie serialu "M jak Miłość", ale również w mediach społecznościowych. Na Instagramie Ania Mucha zebrała całkiem pokaźną rzeszę fanów. Jej profil obserwuje ponad 700 tys. osób.

Gwiazda publikuje tam zarówno urywki z życia prywatnego, jak i kulisy pracy zawodowej. Mucha pozostaje przy tym bardzo autentyczna, na jej profilu nie znajdziemy wyretuszowanych do granic możliwości zdjęć. Dominują naturalne ujęcia i fotki bez makijażu.

ycipk-3653to

Anna Mucha często puszcza oczko do męskiej części swoich fanów, publikując dosyć odważne posty, w których odkrywa nieco ciała. Mucha jest świadoma swoich niewątpliwych walorów. Zazwyczaj spotyka się to z pozytywną reakcją internautów, jednak ostatnie zdjęcie podzieliło komentujących.

Anna Mucha odsłoniła sporą część dekoltu. Na pochwały nie trzeba było długo czekać: "Piękna jak zawsze", "Nie starzejąca się nigdy Muszka", "Sexi". Jednak nie wszystkim spodobało się odważne ujęcie: "To chyba lekka przesada", "W tym wieku nie wypada".

A Wam jak przypadło do gustu zdjęcie Anny Muchy?

ycipk-3653to
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3653to

ycipk-3653to
ycipk-3653to