Trwa ładowanie...
d6vkoxk

Anna Mucha w Izraelu. Internauci zachwyceni

Anna Mucha poleciała w podróż do Izraela, gdzie miała sesję zdjęciową do magazynu "Gala". Jedna z fotografii pojawiła się na instagramowym profilu aktorki, zachwycając internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Internauci zachwycają się zdjęciem Anny Muchy
Internauci zachwycają się zdjęciem Anny Muchy (Instagram.com)
d6vkoxk

Anna Mucha to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek, która zachwyca urodą. Jej życie prywatne interesuje nie tylko media, ale również fanów jej talentu. Nie zapominajmy, że Anna Mucha była niegdyś w związku z "wiecznym singlem" Kubą Wojewódzkim.

Jako aktorka debiutowała bardzo wcześnie, ponieważ już w 1990 r. zagrała w filmie "Korczak" Andrzeja Wajdy. Obecnie Anna Mucha występuje w serialu "M jak miłość".

W poniedziałek 21 października w nowym wydaniu magazynu "Gala" pojawiła się na okładce, której sesja fotograficzna odbyła się w malowniczym Tel Awiwie. Jedno ze zdjęć pojawiło się właśnie na instagramowym profilu Anny Muchy, która zachęca do zobaczenia wszystkich fotografii opublikowanych w gazecie. Trzeba przyznać, że na zdjęciu prezentuje się przepięknie.

Kunszt artystyczny zdjęcia docenili również internauci: "Najpiękniejsza", "Cudne foto", "Najlepsza". Jeden z najciekawszych komentarzy brzmiał:

"Pani Aniu, bardzo trudno dokonać wyboru jednego ulubionego zdjęcia. W moim odczuciu każda sesja zdjęciowa z Pani udziałem jest zawsze piękna, inspirująca, wyjątkowa, zmysłowa, profesjonalna i przyciągająca niesamowicie uwagę czytelnika. Trudno być obojętnym wobec takiego piękna. Myślę, że niejedna modelka chciałaby mieć taką cudowną sesję zdjęciową".

Zgadzacie się z obserwatorką?

d6vkoxk

Podziel się opinią

Share
d6vkoxk
d6vkoxk