Trwa ładowanie...
d4386u1

Miłość w prezencie na 40. urodziny. Mucha kocha biznesmana

Od roku Anna Mucha była singielką. Niedawno znalazła nową miłość, ale na razie stara się chronić prywatność swojego partnera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Mucha ma nowego partnera
Anna Mucha ma nowego partnera (Materiały prasowe, Fot: Jan Bogacz)
d4386u1

Jakiś czas temu media obiegła informacja, że Anna Mucha jest znowu zakochana. Kilka miesięcy temu okazało się, że aktorka i Marcel Sora rozstali się. Cały czas utrzymują jednak kontakt i pozostają w przyjaźni, ponieważ wychowują dwójkę dzieci.

Szybko okazało się, że biznesman ma już nową partnerkę, a paparazzi wielokrotnie przyłapali go na romantyczym obiedzie z ukochaną. Niedawno wyszło też na jaw, że Anna Mucha również z kimś się spotyka. Wybranek gwiazdy telewizji to tajemniczy biznesman.

ZOBACZ: Zapłakana Anna Mucha

Podobno nawet Mucha i Sora umawiają się na podwójne randki. Jaka jest prawda?

d4386u1

Kilka dni temu Anna Mucha świętowała 40. urodziny i podobno najpiękniejszy prezent, jaki dostała od losu to nowa miłość.

- Ania jest inteligentną i seksowną dziewczyną, więc budzi zainteresowanie wielu mężczyzn. Spotyka się z kimś, ale na pewno nie chodzi na podwójne randki. Kim jest jej partner? To na razie chce zachować w tajemnicy - zdradziła osoba z otoczenia aktorki w rozmowie z "Fleszem".

Na razie aktorka chroni prywatność swojego partnera. Być może po kwarantannie uchyli rąbka tajemnicy.

d4386u1

Podziel się opinią

Share
d4386u1
d4386u1