Trwa ładowanie...

Anna Nowak-Ibisz opowiedziała o przykrościach w związku z Krzysztofem Ibiszem

Krzysztof Ibisz skomentował ostatnio zdjęcie swojej byłej żony, co przyczyniło się do nowych spekulacji. Również Pani Gadżet przypomniała sobie o dawnym małżeństwie.

Share
Anna Nowak-Ibisz opowiedziała o przykrościach w związku z Krzysztofem Ibiszem
Źródło: ONS.pl
d3xi551

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz nie są już małżeństwem od dekady. Po rozwodzie nie utrzymywali ze sobą żadnych kontaktów, sytuacja zmieniła się po śmierci ojca prezentera telewizyjnego. Pani Gadżet okazała w tym momencie wiele wsparcia dla byłego męża.

Poprawa relacji pomiędzy byłymi małżonkami przyczyniła się do wielu spekulacji. Część internautów twierdzi wręcz, że para zamierza do siebie wrócić. Dodatkowo plotki zostały rozgrzane przez ostatnią aktywność internetową Krzysztofa Ibisza.

Anna Nowak-Ibisz opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, pod którym pokazała dystans od samej siebie.

d3xi551

"Przerwa na regenerację aparatu mowy... Dobrze wiecie, ile ja potrafię gadać" - czytamy.

Pod zdjęciem pojawił się komentarz Krzysztofa Ibisza, obok którego pojawiło się kilka emotikon, w tym różę.

"Nikt tego nie wie tak dobrze, jak ja" - napisał Ibisz.

d3xi551

Anna Nowak-Ibisz o odnowieniu kontaktu

Zarówno Krzysztof Ibisz, jak i jego była partnerka nie skomentowali doniesień o potencjalnym powrocie. Pani Gadżet zdecydowała się jednak uchylić rąbka tajemnicy dotyczącej odnowienia ich kontaktu. W rozmowie z "Faktem" zdradziła kilka ciekawych informacji.

– Naprawa tych relacji wymagała czasu, ale też wysiłku, żeby schować żale i pretensje do kieszeni. Pewnie, że pamiętam o wielu przykrych rzeczach, ale jest dobro wyższe, czyli dziecko, dla którego ważne jest, żeby rodzice potrafili się dogadać, czasem pośmiać, pójść razem na spacer czy przełamać się opłatkiem w wigilię. Oboje z byłym mężem wykazaliśmy się dojrzałością w odbudowaniu tej relacji i cieszę się z tego – zdradza Anna Nowak-Ibisz.

d3xi551

Podziel się opinią

Share
d3xi551
d3xi551