Trwa ładowanie...
dsyj3o2

Anna Powierza wspomina 2019 rok: "Płakałam, zaciskałam zęby, myślałam, że pęknie mi serce"

Anna Powierza przeszła życiową przemianę. Aktorka podsumowała ostatni rok. Na swoim koncie odnotowała kilka dramatycznych, jak i dobrych chwil.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Powierza w minionym roku dokonała wielu zmian.
Anna Powierza w minionym roku dokonała wielu zmian. (East News)
dsyj3o2

Serialowa Czesia z "Klanu" przez kilka lat starała się unikać zainteresowania mediów. Po urodzeniu córki w 2014 r. zmagała się z nadmiernymi kilogramami. W ciąży przytyła 30 kg, a problemy zdrowotne nie ułatwiały jej chudnięcia.

Dopiero po zdiagnozowaniu u niej insulinooporności Annie Powierzy udało się powrócić do dawnej sylwetki. Zachęcona tym sukcesem, napisała książkę “Jak jeść, by nie tyć i nie chorować".

Jak przyznaje, ostatnie miesiące były jednak dla niej bardzo wymagające. "To był trudny rok. Płakałam, zaciskałam zęby, myślałam, że pęknie mi serce. Ale również doświadczyłam tak dużo ciepła, miłości, wsparcia, jak nigdy bym nawet nie miała odwagi marzyć" - napisała na Instagramie.

dsyj3o2

Zobacz: "Ludzie przestali mnie rozpoznawać". Anna Powierza o kompleksach po przytyciu 30 kg

Aktorka zdradziła, że zdecydowała się na terapię. Widzi jej pozytywne skutki nie tylko za sprawą uporządkowanego ducha i umysłu, ale również w relacjach z innymi ludźmi. Stwierdziła, że stała się dzięki temu mądrzejsza, cierpliwsza i bardziej wyrozumiała.

- Nie zawsze było różowo, nie zawsze dawałam radę, nie zawsze byłam z siebie dumna. Ale nie cofnęłabym czasu. Mimo błędów, niczego nie żałuję, bo starałam się jak najbardziej mogłam! - wyznała.

dsyj3o2

Anna Powierza na dobre rozpoczęcie 2020 r. pokazała się swoim fanom w domowych pieleszach. Odsłoniła dekolt i nogi. Na nogach miała zabawne skarpety-kapcie z reniferem, a na głowie babciną chustkę. Podoba wam się w tak naturalnym wydaniu?

dsyj3o2

Podziel się opinią

Share
dsyj3o2
dsyj3o2