Trwa ładowanie...
anna skura

Anna Skura jest w ciąży. Przyszła mama pochwaliła się pierwszym zdjęciem brzuszka

Blogerka i była uczestniczka programu „Agent – Gwiazdy” podzieliła się radosną informacją z fanami na Instagramie. Pewnie mało kto spodziewał się, że Anna Skura spodziewa się dziecka.

Share
Anna Skura jest w ciąży. Przyszła mama pochwaliła się pierwszym zdjęciem brzuszka
Źródło: Instagram.com
d2fc5gp

Annę Skurę szeroka publiczność poznała dopiero w programie TVN-u. Razem z pozostałymi gwiazdami próbowała dowiedzieć się, kto jest tytułowym Agentem i zgarnąć pokaźną sumę. Niestety, Skura odpadła kilka tygodni przed finałem. Ale jej kariera nie zaczęła się zdecydowanie wraz z występem w „Agencie”. Internautki od lat śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. Prowadzi bloga, podróżuje i bierze udział w kampaniach reklamowych.

Teraz Skura będzie musiała odnaleźć się w nowej roli. Na Instagramie podzieliła się zdjęciem, na którym widać ciążowy brzuszek.

- Każda piękna historia wymaga czasu, żeby była opowiedziana. Jeśli masz tak wiele miłości w swoim sercu, musisz ją dalej przekazać. My chcemy przekazać cała swoją miłość temu maciupkiemu stworkowi – pisze.

d2fc5gp

- Nareszcie mogę się z Wami tym podzielić! Minio i ja czekamy na naszego małego Minionka. Nie chcemy zmieniać naszego obecnego szalonego życia, po prostu chcemy mieć nowego towarzysza naszych podróży i podzielić się z tym słodkim maleństwem całym naszym doświadczeniem i podróżniczym szaleństwem - dodaje.

Skura do zdjęcia dołączyła też krótki film z momentu, w którym o tym, że jest w ciąży, powiedziała swojemu partnerowi. A stało się to w Sylwestra. Na nagraniu można zobaczyć, jak zapłakana blogerka pokazuje test ciążowy.

- Możesz być wolną duszą, podróżniczym dzikuskiem, szefową, niezależną kobietą i... mamusią. Jeśli tylko chcesz! Trzymajcie kciuki za nas – komentuje Skura.
Wygląda na to, że nie zwolni tempa.

d2fc5gp

Skura w 2015 roku zdobyła Kilimandżaro. Na Instagramie dzieliła się zdjęciami z wyprawy. Różniły się od pięknych sesji zdjęciowych w rajskich sceneriach. Na szycie w Tanzanii Skura się nie zatrzymała. W ubiegłym roku wzięła też udział w wyprawie na Aconcaguę (najwyższy szczyt Ameryki Południowej)
.

d2fc5gp

Podziel się opinią

Share
d2fc5gp
d2fc5gp