Trwa ładowanie...
drcin83
News

Anna Skura pokazała poparzone nogi. Przestrzega rodziców przed chwilą nieuwagi

Anna Skura zdobyła się na wyjątkowo intymne wyznanie. Kilka miesięcy temu w jej domu zdarzył się wypadek. Blogerka pierwszy raz pokazała poparzone ciało.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Skura
Anna Skura (ONS.pl)
drcin83

Anna Skura rok temu cieszyła się jedną z najpiękniejszych chwil swojego życia - narodzin córki. Na świat przyszła wówczas Melody Imaan, zwana przez rodziców pieszczotliwie Melodyjką.

ZOBACZ TAKŻE: Marysia Starosta: Sokół zrobił ze mnie kobietę

Przypomnijmy, że Anna Skura od 2011 r. prowadzi blog What Anna Wears, na którym opisuje swój styl życia, podróże i pokazuje zdjęcia rodem z okładek magazynów modowych.

drcin83

Od kiedy na świat przyszło jej pierwsze dziecko, stała się inspiracją dla wielu Polek, jeżeli chodzi o macierzyństwo.

Na social mediach Skury znajdziemy nie tylko porady modowe, ale także treści przydatne dla rodziców w wychowywaniu ich pociech.

Ostatnio blogerka opowiedziała o wypadku, jaki się jej przytrafił.

- 23 czerwca w niedzielny poranek trzymając malutką Melody na kolanach jadłam śniadanie. Tego dnia mój mąż zrobił mi herbatę, wyjątkowo w większym kubku. Ale nie wypiłam jej nigdy.Małe rączki Melody siedzącej na moich kolanach strąciły całą zawartość wprost na moje nogi. Ból był ogromny,ale wtedy jeszcze tego nie czułam. Moje serce zamarło,bo wiedziałam,że oparzeniu mogła ulec Melodyjka. Jedna chwila,mogła na zawsze zmienić życie nasze i naszego dziecka - czytamy pod postem.

drcin83

- Mieliśmy "szczęście", płyn wylał się tylko na mnie. Dziś po 2 miesiącach już o tym nie pamiętam, choć odsuwanie gorących rzeczy będzie już zawsze moim nawykiem. Was tez proszę o większą uwagę. Przez te tygodnie, gdy moje nogi się goiły usłyszałam od Was setki historii, często ze smutnym zakończeniem - dodała.

drcin83

Podziel się opinią

Share

drcin83

drcin83