Trwa ładowanie...

Anna Wendzikowska narzeka na polską jesień. Reakcja internautów była natychmiastowa

Anna Wendzikowska to prawdziwa królowa Instagrama. Codziennie rozpieszcza fanów nowymi zdjęciami. Tym razem w opisie pozwoliła sobie ponarzekać na polską jesień. Fani szybko wyprowadzili ją z błędu.

Share
Anna Wendzikowska narzeka na polską jesień. Reakcja internautów była natychmiastowa
Źródło: ONS.pl
d46hhz7

Ostatnie kilka miesięcy w życiu Ani Wendzikowskiej to bardzo intensywny okres. Dziennikarka zadebiutowała w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN". Ponadto przez cały okres wakacyjny Wendzikowska publikowała na swoim profilu instagramowym zdjęcia z mniej lub bardziej egzotycznych wypadów. Bajecznego wypoczynku zazdrościli jej wszyscy. Gwiazda nie spędzała urlopu sama, towarzyszył jej Jan Bazyl, czyli ojciec jej drugiego dziecka.

ZOBACZ TEŻ: Klika Pudelka: Anna Wendzikowska znów jest z ojcem swojego dziecka!

Lato jest już oficjalnie przeszłością, jednak Anna Wendzikowska w ostatnim poście dalej wspomina słoneczną pogodę. W podpisie pod zdjęciem gwiazda narzeka na polską jesień, nazywając ją mroczną. Fani od razu zareagowali i zachęcili Wendzikowską do dostrzeżenia piękna w naszej złotej jesieni.

d46hhz7

"Koniec wakacji nastraja mnie melancholijnie.. Wspominam Seszele i zastanawiam się nad kolejnym kierunkiem podróży. Żeby jakoś przetrwać mroczną polską jesień... byle do Świąt? A Wam jak mija początek września?" – pisze dziennikarka na Instagramie.

W komentarzach internauci przekonują, że jesień w naszym kraju może być równie piękna, co lato na Seszelach.

d46hhz7

Podziel się opinią

Share
d46hhz7
d46hhz7