Trwa ładowanie...
dsepwpp

Anna Wendzikowska pokazała miłość swojego życia. "Rzadko mamy wychodne"

Po narodzinach drugiej córki Anny Wendzikowskiej było głośno, że gwiazda TVN-u rozstała się z ojcem dziecka. Po kryzysie nie ma już śladu, o czym świadczą najnowsze fotki z randki młodych rodziców.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Wendzikowska będzie niedługo świętować pierwsze urodziny córeczki
Anna Wendzikowska będzie niedługo świętować pierwsze urodziny córeczki (ONS.pl)
dsepwpp

Wendzikowska pochwaliła się na Instagramie fotką z randki, na którą wybrała się z Janem Bazylem. Biznesmen jest ojcem jej drugiej córeczki Antoniny (w październiku skończy roczek), a także, jak napisała sama Wendzikowska, miłością jej życia.

"Rodzice rzadko mają wychodne, więc kiedy to się zdarza, warto ten czas spędzić w pięknym miejscu" – napisała gwiazda TVN-u pod zdjęciem z warszawskiego hotelu. Romantyczny wpis opatrzyła wymownymi hasztagami: #jasio i #mylove.

dsepwpp

Zobacz także: Anna Wendzikowska: wzloty i upadki gwiazdy TVN-u

Przypomnijmy, że Anna Wendzikowska swoją pierwszą córeczkę (Kornelia, 4 lata) ma ze związku z Patrykiem Ignaczakiem. Antonina przyszła na świat w październiku 2018 r. i tuż po narodzinach córeczki Wendzikowska i Bazyl przestali być parą.

Przyczyny rozstania nie były jasne, ale już po kilku miesiącach dziennikarka wrzucała wspólne fotki z podpisem "Rodzinka".

- Jak czegoś nie widać na Instagramie, to nie zawsze znaczy, że tego nie ma – mówiła celebrytka.

Obejrzyj: Anna Wendzikowska pozuje z córką przed paparazzi

dsepwpp

Podziel się opinią

Share

dsepwpp

dsepwpp