ycipk-3r4iu4

Anna Wendzikowska pokazała miłość swojego życia. "Rzadko mamy wychodne"

Po narodzinach drugiej córki Anny Wendzikowskiej było głośno, że gwiazda TVN-u rozstała się z ojcem dziecka. Po kryzysie nie ma już śladu, o czym świadczą najnowsze fotki z randki młodych rodziców.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Wendzikowska będzie niedługo świętować pierwsze urodziny córeczki
Anna Wendzikowska będzie niedługo świętować pierwsze urodziny córeczki (ONS.pl)
ycipk-3r4iu4

Wendzikowska pochwaliła się na Instagramie fotką z randki, na którą wybrała się z Janem Bazylem. Biznesmen jest ojcem jej drugiej córeczki Antoniny (w październiku skończy roczek), a także, jak napisała sama Wendzikowska, miłością jej życia.

"Rodzice rzadko mają wychodne, więc kiedy to się zdarza, warto ten czas spędzić w pięknym miejscu" – napisała gwiazda TVN-u pod zdjęciem z warszawskiego hotelu. Romantyczny wpis opatrzyła wymownymi hasztagami: #jasio i #mylove.

ycipk-3r4iu4

Zobacz także: Anna Wendzikowska: wzloty i upadki gwiazdy TVN-u

Przypomnijmy, że Anna Wendzikowska swoją pierwszą córeczkę (Kornelia, 4 lata) ma ze związku z Patrykiem Ignaczakiem. Antonina przyszła na świat w październiku 2018 r. i tuż po narodzinach córeczki Wendzikowska i Bazyl przestali być parą.

Przyczyny rozstania nie były jasne, ale już po kilku miesiącach dziennikarka wrzucała wspólne fotki z podpisem "Rodzinka".

- Jak czegoś nie widać na Instagramie, to nie zawsze znaczy, że tego nie ma – mówiła celebrytka.

ycipk-3r4iu4

Obejrzyj: Anna Wendzikowska pozuje z córką przed paparazzi

ycipk-3r4iu4
ycipk-3r4iu4
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3r4iu4