Trwa ładowanie...

Anna Wendzikowska pokazała miłość swojego życia. "Rzadko mamy wychodne"

Po narodzinach drugiej córki Anny Wendzikowskiej było głośno, że gwiazda TVN-u rozstała się z ojcem dziecka. Po kryzysie nie ma już śladu, o czym świadczą najnowsze fotki z randki młodych rodziców.

Share
Anna Wendzikowska pokazała miłość swojego życia. "Rzadko mamy wychodne"
Źródło: ONS.pl
dk4mnxk

Wendzikowska pochwaliła się na Instagramie fotką z randki, na którą wybrała się z Janem Bazylem. Biznesmen jest ojcem jej drugiej córeczki Antoniny (w październiku skończy roczek), a także, jak napisała sama Wendzikowska, miłością jej życia.

"Rodzice rzadko mają wychodne, więc kiedy to się zdarza, warto ten czas spędzić w pięknym miejscu" – napisała gwiazda TVN-u pod zdjęciem z warszawskiego hotelu. Romantyczny wpis opatrzyła wymownymi hasztagami: #jasio i #mylove.

dk4mnxk

Przypomnijmy, że Anna Wendzikowska swoją pierwszą córeczkę (Kornelia, 4 lata) ma ze związku z Patrykiem Ignaczakiem. Antonina przyszła na świat w październiku 2018 r. i tuż po narodzinach córeczki Wendzikowska i Bazyl przestali być parą.

Przyczyny rozstania nie były jasne, ale już po kilku miesiącach dziennikarka wrzucała wspólne fotki z podpisem "Rodzinka".

- Jak czegoś nie widać na Instagramie, to nie zawsze znaczy, że tego nie ma – mówiła celebrytka.

Obejrzyj: Anna Wendzikowska pozuje z córką przed paparazzi

dk4mnxk

Podziel się opinią

Share
dk4mnxk
dk4mnxk