ycipk-3yx87z

Anna Wendzikowska pokazała zmysłowe zdjęcie. Widok urzekł fanów

Anna Wendzikowska podzieliła się z fanami kolejną pocztówkę z podróży. Tym razem, pozując topless, zdobyła ich szczególną uwagę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Wendzikowska pochwaliła się zdjęciem z wyjazdu
Anna Wendzikowska pochwaliła się zdjęciem z wyjazdu (ONS.pl)
ycipk-3yx87z

Anna Wendzikowska jest jedną z najbardziej aktywnych w mediach społecznościowych celebrytek. Dziennikarka często chwali się na Instagramie, jak spędza chwile wolne od pracy.

Najczęściej są to migawki z egzotycznych podróży. Wendzikowska nie kryje, że to właśnie podróże są jej największą pasją. Udało się jej już dotrzeć do wielu odległych zakątków świata, a jej relacje z wypraw często robiły spore wrażenie na obserwujących ją w mediach społecznościowych fanach.

ycipk-3yx87z

Tym razem pochwaliła się zdjęciem z hotelowego apartamentu w Seulu. Ale to nie zapierający dech widok za oknem zrobił na internautach największe wrażenie, a to, co widać na pierwszym planie. A widać nikogo innego, jak tylko dziennikarkę zażywającą relaksującej kąpieli w pianie.

Pod zdjęciem błyskawicznie zaroiło się od komentarzy pełnych komplementów. "Marzenie", "super widok", "cudne zdjęcie", piszą. A wam jak się podoba?

Zobacz wideo: "Wspominając moje wybryki, nie wiem, czy pozwolę dziecku wyjechać samotnie w wieku 15 lat!"

ycipk-3yx87z
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3yx87z

ycipk-3yx87z
ycipk-3yx87z