Trwa ładowanie...

Anna Wendzikowska w ogniu krytyki. "Dziwnie to wygląda"

Pod koniec października dziennikarka została mamą. Aktualnie na Instagramie chwali się figurą i tym, jak szybko wróciła do formy. Internauci mają jednak zastrzeżenia do fotek, które umieściła na profilu. Nie było się bez krytyki.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Anna Wendzikowska w ogniu krytyki. "Dziwnie to wygląda"Źródło: East News
d3k5wrn

"Nasza Tońka już z nami. Kornelia została starszą siostrą, ja mamą dwóch wspaniałych dziewczynek, a mój ukochany po raz pierwszy został tatą. Trudno wyobrazić sobie większe szczęście" - informowała w mediach społecznościowych. Później dziękowała za troskę i opiekę. Szczęśliwa mama szybko wróciła też do obowiązków zawodowych.

Wendzikowska opublikowała zdjęcie wykonane w sierpniu i listopadzie. Najpewniej chciała pokazać, że można szybko wrócić do formy i wyglądać pięknie. I rzeczywiście - świetnie.

d3k5wrn

Internauci jednak natychmiast zwrócili uwagę na dziecko, które trzyma. "Jakoś tak nienaturalnie trzymasz dziecko... Telefon w jednej ręce, dziecko w drugiej i poza do zdjęcia To żaden hejt, ale niekorzystnie to wygląda" - pisze delikatnie internautka. "Bałabym się trzymać dziecko jedną ręką. Wygląda Pani rewelacyjnie", "Myślałam, że trzyma Pani jakiegoś misia. A to dziecko. Trochę to wygląda dziwnie", "Z całym szacunkiem P. Aniu, uważałabym bardziej na Maleńki Skarb" - piszą kolejne.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3k5wrn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3k5wrn