Trwa ładowanie...

Anna Wendzikowska wstawiła niepozorne zdjęcie. Fani zachwycają się nogami

Anna Wendzikowska dała fanom powody do radości. Najnowsze zdjęcie dziennikarki jest naprawdę gorące. Fani zasypują je komentarzami.

Share
Anna Wendzikowska wstawiła niepozorne zdjęcie. Fani zachwycają się nogami
Źródło: ONS.pl
d2neh4a

Anna Wendzikowska nigdy nie stroniła od wrzucania do mediów społecznościowych zdjęć, na których odsłaniała ciało. I nie ma się co dziwić. Godziny spędzone na siłowni przynoszą rezultaty. Gwiazda stacji TVN może pochwalić się naprawdę gorącym ciałem.

ZOBACZ TAKŻE: Ruda z Red Lips: "Tata płakał, kiedy słuchał moich piosenek"

Fani dziennikarki co rusz komentują jej wpisy na Instagramie. Spora część zdjęć faktycznie ukazuje Annę w częściowym negliżu.

d2neh4a

Tym razem było podobnie. Zdjęcie z garderoby dało fanom nie lada powody do zachwytu. Uwagę przykuły zgrabne nogi dziennikarki.

Zresztą spójrzcie sami:

"Wow, nogi do nieba. Nie mogę się napatrzeć" - napisała jedna z fanek.

d2neh4a

Lecz wpis Anny Wendzikowskiej wcale nie był o jej nogach, a o wyprzedaży szafy. Dziennikarka stwierdziła, że nie lubi, kiedy w jej garderobie jest za dużo rzeczy.

"Zdecydowanie lepiej się odnajduję w mojej szafie, kiedy jest w niej mniej rzeczy. Łatwiej się orientuję, co mam i jak to zestawiać. Wolę mieć mniej rzeczy, ale za to tylko takie, które uwielbiam i które zawsze chętnie zakładam" - przeczytamy pod fotką.

Jakie jest wasze zdanie w tym temacie? Podobnie jak Ania ograniczacie liczbę ubrań?

d2neh4a

Podziel się opinią

Share
d2neh4a
d2neh4a