Trwa ładowanie...
Anne Hathaway
08-12-2012 13:41

Anne Hathaway: "Po prostu przestałam jeść"

Anne Hathaway: "Po prostu przestałam jeść"
d3wawp7
d3wawp7

Niewiele gwiazd jest w stanie poświęcić się dla roli tak, jak zrobiła to Anne Hathaway!

Gdy amerykańska aktorka otrzymała angaż do musicalowej superprodukcji Les Misérables - Nędznicy Toma Hoopera zobowiązała się do zrzucenia kilkunastu kilogramów. Producenci filmowi stale czuwali nad tym, by z natury szczupła Anne trzymała się zasad restrykcyjnej diety. Artystka przyznała w jednym z wywiadów, że musiała wyglądać na umierającą! W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoich młodych fanek, aktorka nie chciała zdradzić w jaki sposób doprowadziła swój organizm do stanu wycieńczenia.

Jednak jak donosi portal dailymail.co.uk, Anne postanowiła przerwać milczenie. Według złośliwych słowa artystki miały zbudzić podziw Akademii i pomóc jej w zdobyciu statuetki Oscara.

Po prostu przestałam jeść. To wszystko zaledwie dla 13 dni zdjęciowych - wyznała aktorka w rozmowie z The Hollywood Reporter.

d3wawp7

Trzeba przyznać, że jej cel został osiągnięty. Anne jest obecnie szczuplejsza od większości wybiegowych modelek. Mamy nadzieję, że wkrótce wróci do poprzedniej sylwetki.

Sądzicie, że jej poświęcenie zostanie docenione?

(fot. ONS.pl)

d3wawp7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d3wawp7