Trwa ładowanie...
adam shulman
30-09-2012 10:55

Anne Hathaway wyszła za mąż!

Anne Hathaway wyszła za mąż!
d395uos
d395uos

To była jedna z najbardziej skrywanych tajemnic!

Anne Hathaway do ostatniej chwili nie zdradziła daty ślubu z aktorem Adamem Shulmanem. Para zaręczyła się w zeszłym roku. Od tamtej pory media prześcigały się w doniesieniach dotyczących ceremonii. Okazuje się, że amerykańska aktorka była sprytniejsza.

Jak donosi portal radaronline.com, Anne od wczoraj jest już mężatką! Uroczystość odbyła się na wybrzeżu Big Sur w Kalifornii tuż po zachodzie słońca. Zaproszeni goście udali się do prywatnej posiadłości, gdzie bawili się wraz z nowożeńcami. Ślub został zorganizowany w tradycyjnym obrządku żydowskim. Podobnie jak w przypadku Natalie Portman, nad przebiegiem ceremonii czuwał Yifat Oren - znany w Hollywood organizator wesel. Piękna aktorka miała na sobie imponującą suknię zaprojektowaną przez Valentino Garavaniego.

Mamy nadzieję, że Anne odnalazła wreszcie swoje szczęście po poprzednich nieudanych związkach. Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego!

d395uos
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d395uos